Jump to content

LED žárovky


Romeo 306
 Share

Recommended Posts

Ne ne, to co jsi poslal je žárovka do budíků ale když se podíváš na tu co sem vyfotil, tak ty kontakty má dole a není tak velká jestli mi rozumíš... Je z ovládání topení a dává se tam zepředu a ne zezadu tudíš tam nemůže být ta co si poslal.

Link to comment
Share on other sites

tak se do toho nepouštěj pokud si nejsi jist, já měnil jen žárovičky a chtěl jsem roztokem stříbra "posílit" slabá místa, zateklo mi to kam nemělo a málem to všechno vyzkratoval ..

Link to comment
Share on other sites

Nojo, teď na to koukám, že je to obrácené. Tak sorry za mystifikaci. Buď jak píše kolega výše to kuchnout a nahradit LEDkou s odporem nebo led pásky. Já ty potvory co jsem na ně posílal odkaz zkoušel do panelu klimošky na 807 a nic moc. A zimní dlouhé večery zatím nenastali, tak se do laborování zatím nepouštím.

Link to comment
Share on other sites

Tak garáž naštěstí mám a vyzkouším ty led pásky...protože dvě žárovky na 3 ovládací kolečka je fakt málo, nevím proč není na každý kolečko jedna... Poradím se s nějakým známým na to pájení co tomu rozumí :) . Led žárovky jsem už dával do hodin a taky sem je musel upravit, zbrousit hlavičky a vyplnit prostor alobalem aby se světlo rozptýlilo. Ale v tom panelu můžu maximálně zbrousit žárovky a to by nestačilo, takže ten pásek je reálnější.Tak díky za Vaše rady ;) pomohlo mi to....

Edited by Romeo 306
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 3 months later...

Postupně měním všechny za LED jak v panelu za volantem tak i v přístrojovce, ovladači klimatizace ad. a zadních světlech a blikačích. Je dobré že tam není indikace a životnost je někde jinde. Jen po postupných nákupech a výměnách záleží hodně na  zpracování a kvalitě.!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...