Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výkon po výměně rozvodů


Kostkáč

Recommended Posts

Zdravím, nedávno jsem měnil rozvody a akcelerace se mi od té doby zdá jiná, předtím když fouklo turbo tak to bylo dost znát, prostě pořádný zátah a po rozvodech je to takové plynulé přijde mi že línější ... a i zvuk který tu někdo definoval jako špatnou řemenici drážkového řemene ustal. Můžou mít nové rozvody negativní vliv na výkon ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měnil/nechal měnit rozvody na 3 autech (2x benzín 1x nafta) a nikdy jsem nezpozoroval naprosto žádnou změnu na výkonu. Max. to přestalo "cvrdlikat", protože se vyměnily kladky :myslim Takže můj osobní názor je, že nové rozvody mají na výkon motoru negativní vliv jen v případě, že jsou udělány špatně :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo, ale už jsem je dělal 2x na 306 a system aretace je furt stejný, tudíž si dovolím tvrdit že jsou na 100% udělané dobře, i jsem si udělal značky na kladkách a všechny po napnutí seděli. Když mi padala řj do nouzáku kvuli díře nad IC, kterou jsem vyřešil, může tam být ta chyba uložená a dělat tyhle problémy ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako, když u 1,9 TDI 77kW se dají rozvody přes zub tak začne víc žrát a má potom menší výkon. ;)

jak to dokážeš o zub nasadit rozvody,na tomto motoru musíš nastavit polohu vačkového hřídele a ktomu potřebuješ vag com bez něj to určitě nenastavíš,proto je auto líné zdá se že je posunuté o zub na vačce. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som cez vikend menil rozvodovu reťaz medzi vačkami a tiež aj rozvodovy remeň.Auto taha tak ako predtym akurat prestalo cvrlikať(vybehana reťaz na vačkach) ale neviem ako by sa mohlo dať zle nasadiť remeň veď su tam aretačne miesta a ak su dobre vložene koliky a s naftovym čerpadlom sa nepohlo,tak by nemal byť problem.Skus ešte raz pre istotu nasadiť remeň na novo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...