Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P406 1.8 16V 81kW - zapalovací rampa, okolí ČB


SteveeeV

Recommended Posts

ja by som skusil do tych prasklin naliat sekundak rychlovka ako docasne riesenie alebo nejake ine tvrde lepidlo,pri najhorsom by som tam natlacil aj chemopren  :) ono tam ide len o to aby medzi tymi dratmi v rampe bola ( izolacia) aby to vn nemohlo preskakovat medzi dratmi daj tam co chces ale musi to byt izolant

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, takže shrnutí. Ráno jsem nasadil rampu s opravením u druhého válce, nastartoval a auto škubalo dál. Takže jsem koukal, co se kde děje (neměl jsem na rampě ten horní plast) a hle, v zúžení u třetího válce létala jiskra. Na povrchu nebylo vidět žádnou prasklinu, ale opět jsem se jal dlátka a kladiva a začal jsem znovu dolovat. Poté opět tavná pistole, chvilka tuhnutí a výsledkem je, že škubání je to tam :D  Horní plast jsem dočasně připevnil plastovými stahovacími páskami.
V týdnu koupím tu pryskyřici a dám to celé dohromady, poněvadž nevím, jak dlouho byl ta hmota z tavné pistole zůstala v současné podobě.
Děkuji tedy všem, kteří přispěli svými radami :super

post-18766-0-74045100-1417949471_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...