Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jakou značku kotoučů a desek ?


kusto.cz

Recommended Posts

Zdarec. Chtěl bych se zeptat znalců jaké bych měl koupit brzdové kotouče a jaké destičky. Slýchávám různý názory ale radši se zeptám tu.

Určitě je budu kupovat u autokelly, z důvodu slevy - známého. 

 

Jedná se o přední brzdy na p.307 2.0 hdi 66kw

 

Tady jsou kotouče:

 

http://www.imgup.cz/images/2014/11/13/kotouce.jpg

 

tady destičky

 

http://www.imgup.cz/images/2014/11/13/desky.jpg

 

Doufám že nevyvolám nějakou válku značek a zkušeností :)

 

 

Díky !

Upraveno uživatelem kusto.cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dej tam brembo nebo  trw kotouče + trw desky dávaji se na origo auta,před měsícem jsem taky daval na 407mu trw  brzdy a naprosta spokojenost na autorozvody.cz mají nejlepší ceny na autokelly se ani nedivej mají to 2x dražší :)

Upraveno uživatelem Lukaydo 407
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dej tam brembo nebo  trw kotouče + trw desky dávaji se na origo auta,před měsícem jsem taky daval na 407mu trw  brzdy a naprosta spokojenost na autorozvody.cz mají nejlepší ceny na autokelly se ani nedivej mají to 2x dražší :)

 

je to vůbec možné ? Brembo sada destiček do 700 kč ?? Tomu se mi nějak nechce věřit...však nejevnějsi Starline stojí víc.... ale jestli je to tak, objednávám ihned :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zadni trw desky   550kč  s dph

přední trw desky 750kč s dph

předni kotouč trw 650kč nebo 890kč dle velikosti

zadní kotouč 500kč dle velikosti

 

ceny jsou z autorozvody.cz  nakupujou tam všichni skoro tady z fora a je to kvalitní a nejlevnější :)

 

Jinak nekupuj určitě starline šmejdy z autokelly.

Upraveno uživatelem Lukaydo 407
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zadni trw desky   550kč  s dph

přední trw desky 750kč s dph

předni kotouč trw 650kč nebo 890kč dle velikosti

zadní kotouč 500kč dle velikosti

 

ceny jsou z autorozvody.cz  nakupujou tam všichni skoro tady z fora a je to kvalitní a nejlevnější :)

 

Jinak nekupuj určitě starline šmejdy z autokelly.

 

Starline brzdy ? o tom ani neuvažuju :) jen jsem chtěl říct že i ty šmejdy starline jsou dražší než brembo. a to se mi zdálo divný  :myslim

 

Každopádně díky za radu a tip. budu určo objednávat odsud :)  :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Montoval jsem hóóóóódně sad kotoučů a destiček Brembo přímo z autorozvodu.cz a nikdy jsem neměl žádný problém, ba naopak, brzdí výborně, nepískají a ani moc neubejvaj....já dávám výhradně Brembo, popřípadě ATE nebo na lehká malá stará auta Meyle, nikdy jsem neměl s žádnými problém, dávám vždy stejnou značku jak kotoučů tak desek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Montoval jsem hóóóóódně sad kotoučů a destiček Brembo přímo z autorozvodu.cz a nikdy jsem neměl žádný problém, ba naopak, brzdí výborně, nepískají a ani moc neubejvaj....já dávám výhradně Brembo, popřípadě ATE nebo na lehká malá stará auta Meyle, nikdy jsem neměl s žádnými problém, dávám vždy stejnou značku jak kotoučů tak desek.

 

 

Ano za sebe jsem psal, že kotouče brembo ne, protože jiné desky na nich pískají jako kráva.

dával jsem komplet FERODO předek zadek+destičky-cenově přijatelné  . . . doporučuji ;)   . . . konečné rozhodnutí je stejně na tobě ale mysli na to,že jsou to brzdy které ten "kolos" musí zastavit-tak moc na nich nešetři

 

Přesně moje řeč, navíc nafta bude asi krapet těžší, takže ať to brzdí pořádně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, přesně tak, nicméně vyhněte se obloukem značce Remso, jenž dává taky hodně lidí, jednou jsem to namontoval jako sadu kotouče a desky a ty desky jsou neskutečně tvrdý tak, že jsou furt jako nový a kotouče už jsou na vyhození jakou mají hranu a ze dvou aut už jsem je vyndával jelikož to VŮBEC nebrzdilo, pedál na doraz a ani to nebrzdilo natož aby to kola bloklo, po nahození kompletu od Bremba sem šel hubou na palubku.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam komplet jak kotouce a desky od Meyle a pri dobrzdovani lehce piskaji. Rozdelano nekolikrat, dukladne ocisteno, prejeto smirkem a porad piskaji..jo holt desky me vysly na par stokorun...

Upraveno uživatelem ada268
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam desky i kotouce ATE. Mam je asi rok a pul, najeto asi 22000 a v pneuservisu se mne ptal, zda je mam nove. Brzdi perfektne, mozna nekdy vyjimecne lehce pisknou pri prudkem brzdeni. Ale chodi perfektne.

 

Kdysi jsem mel Ferodo a SMKP/LPR. ty LPR se pokroutily a FERODA hazeli - ne do stran, ale tenkotouc nebyl uplne kulaty takze nahoru - dolu.

Na druhem aute a predchozim aute, jsem mel TRW. Na obou autech naprosto bez problemu.

 

Priste bych si asi zase koupil ATE nebo TRW.

Upraveno uživatelem HonzaC2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

100 ludi, 100 nazoro a skusenosti,  kazdy Ti vzdy odporuci nieco ine :)

Ja som na 406 isiel do zimmermanov, moc ludi s nimi skusenosti nemalo. Bol som odstraseny tym, aby sa neskrutili atd. Uz ich mam viac ako 6000km,cize fajn zabehnute a nadhera :).  Brzdia perfektne takze ja mozem odporucit. Ale myslim, ze ATE ne klasika

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...