Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ta moje třisedma


kusto.cz

Recommended Posts

Vymluvy a vymluvy, dulezity je ze vis co mas spatne a co delas spatne. Tak az dostanes pokutuci ti nedaj technickou tak nebrec.

Jsem asi taky stylista tuner mam folie na zadnich oknech alita kola:D

Promin ale precti si svoje příspěvky a hned ti dojde kdo brečí. Takže zatleskej si a bez o vlakno dal bezmozku :) zdar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

agressor : Přijde mi to opravdu  zbytečný... co tady píšeš / děláš.  Aspon že nick sedí  :D

 

kusto : Mam oči jako krtek ( 3.5 dioptrií - nedorostlé rohovky ) , a folie byli pro mne něco jako žaluzie, když maš před barakem lampu :D  naštěstí z výroby 70% propustnost,tak alespoň něco. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

agressor : Přijde mi to opravdu zbytečný... co tady píšeš / děláš. Aspon že nick sedí :D

kusto : Mam oči jako krtek ( 3.5 dioptrií - nedorostlé rohovky ) , a folie byli pro mne něco jako žaluzie, když maš před barakem lampu :D naštěstí z výroby 70% propustnost,tak alespoň něco.

Jo taakhle :)) ja na předních 40% propustnost. Možná časem dam světlejší ale nevim kde je koupit. Tohle jsou nejsvetlejsi co v autokelly maji :D jedine pak nechat udelat pres firmu:) koukal jsem na tvoje vlakno jak davas dolu ty folie, a docela je to pracny jak jsem videl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

No ono taky neplatí automaticky, že dražší je nutně taky lepší ;) Záleží, co všechno je v ceně - optimum by byla diagnostika na začátek, měření na brzdě před úpravou, úprava, měření po chipu... Ale to jen tak střílím od boku, protože tomu sám houby rozumím. Jsou tu povolanější ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono taky neplatí automaticky, že dražší je nutně taky lepší ;) Záleží, co všechno je v ceně - optimum by byla diagnostika na začátek, měření na brzdě před úpravou, úprava, měření po chipu... Ale to jen tak střílím od boku, protože tomu sám houby rozumím. Jsou tu povolanější ;)

Presne tohle vše v ceně samozřejmě je :) + certifikát a další věci :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ať to dobře dopadne ;) Kdy na to jedeš?

A nemusíš (neměl bys) citovat příspěvek, pokud je hned před tvou reakcí - je to zbytečné :papa

Upraveno uživatelem Veverka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...