Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Peugeot 307 - P FILTER ADD LEVEL LOW


vaclav

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

Kdo by to byl řek...

Když doleješ aditivum, tak se v některých případech musí i zapsat do počítače, protože množství aditiva se neměří (nesignalizuje) čidlem, ale vypočítává se podle množství již spotřebovaných dávek.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Na parkovisku pred barákom to aj tak nedoplníš.Po tejto hláške by tam malo byť aditíva postačujúceho na tri plné nádrže.A motoru sa nič nestane nemaj obavy,tých 2500km v pohode .To aditívum len umožňuje vypaľovať FAP filter pri nižšej teplote (cca450°C)než je bežná teplota spaľovania pevných častíc vo filtre (cca550°C).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekuju vsem, uz jsem to poresil. :-) Tady v Holandsku jsem zajel do servisu, kam davam auto na drobne opravy a udrzbu. Podle informaci tam objednavame celou 3 litrovou flachu zelenych aditiv, coz je oznaceno i vespod na nadrzce (meli jsme to zvedle). A hodi mi tam oni za par penez, tak by melo byt vsechno v poradku. Presto diky vsem za vstricnost a ochotu. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim Vas vsechny,

mam dotaz, jestli prosim nekdo v okoli Popradu, ci Presova nema diagnostiku. Popr. po ceste Zilina - Poprad. V servise mi sice doplnili aditiva FTP filtru, ale nedokazali vynulovat pocitadlo. No a kdyby pri tom bylo mozne aktivovat tempomat (packu uz mam), bylo by to luxusni. :-) Bohuzel maji v popradskem Peugeotu zavreno v dobe 20.12. - 6.1. vcetne. :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...