Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rt5 softwer


imob

Recommended Posts

  • O 4 roky později...

Čaute pred pár mesiacmi som kupil 807 s autoradiom RT5-01 všetko išlo v pohode ale asi tak tri týždne dozadu mi stmavla obrazovka a vypísalo ako každému chybu please insert cd po par riadkoch som skusil riešit problem s diskom, ano disk mi odišiel o par dni, dostal som nahradný aj s cd romkou skusil som to vymenit nepomohlo skusil som odkaz ktorý mi poslal jeden uživatel  kde je odkaz na   zalohu disku. skusil som to ale autoradio stále nefunguje. Už si neviem rady ako ďalej v lavom rohu mi vypisuje čislo 3.25 a neviem najst žiadnu informaciu čo to može znamenat nevedeli by ste mi poradiť kde by som mohol hladat čo známená?či to je kod poruchy alebo čo to vlastne je 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ahoj áno nový HDD aj sa mi to podarilo nainštalovať pomocou usb ale na druhý deň sa mi začalo autorádio zasekávat až som prišiel zase k tomu že mi vypísalo please insert cd až na to že Ked dám neprebehne mi cez crc médiá check mám tam momentálne SSD dis 120 GB nakoľko pôvodne obydva odišli do hajan

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja to taky lehce zneuziju.

Pomerne rychle budu po nejake prestavce s P407 opet porizovat.

Vzdy jsem tvrdil ze mi staci bezna vybava a nepotrebuju ani velky panel...ve sve predchozi P407 jsem mel RT3 a manzelka ma RD3.

Ale ted jsem mel pujcenou 407 od svagra a ten tam ma RT4 a bylo to celkem fajn...

Takze me zajima jestli se da "jednoduse" udelat upgrade s RT3 na RT4? Predpokladam ze se to krom patricneho HW bude muset i nakodovat?

A co pripadny upgrade az na RT5? Je to vubec mozne?

Koukal jsem ze se na sbazaru sehnat daji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Boskon To už vypadá na nějaký horší problém přímo v rádiu, šance, že by tak rychle odcházeli disky jen tak mi přijde skoro nulová... 

@rhinos Výměna technicky není problém, ale mění se vše včetně displeje a propojovacích kabelů. RT5 je TOP, ale moc se jich nenajde.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No keď som odstránil disk a skúsil ho v Pc ide ,dal som tam ten starý a aj tak ostal v chybe crc media check akoby niečo nevedel načítať alebo netuším vymenil som už asi každé ISO so softvérom 8:31 čo som nasiel , cd Romka mi blbla nemôže to byť aj ňou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
  • O 2 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...