Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P406 - MeyleHD stabilizator/Búchame ďalej...


KapriQ

Recommended Posts

Dik, to vlakno som videl. Ja mam tu manzetu na vodicovej strane. Nemyslis nahodou capy riadenia ze treba odpojit ?Asi to ide na oboch stranach menit na hovno, ze ?
 

Tu volu skusim, ak sa tam teda vobec k tomu klbu da nejak normalne dostat :), ale zrejme hej. Neviem ci mam teda vobec tuto vec riesit, ale srat nato... pozeral som, cez bazar alebo z vrakaci sa da zohnat cele riadenie za cca 80-100€. Ale ta vymena... ?

Ten domcek je toto v kruzku ano ?

post-29691-0-70297100-1415878286_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za prve pises ze mas hotovu manzetu pod cislom 14 na obrazku od Radka tak to je prava strana spolujazdcova 

za druhe nevieme ktore riadenia mas obrazok si dal z noveho typu riadenia  Radek dal  obrazok stareho typu riadenia  tak ktore mas ?

popripade napis vin a bude jasno ten klb je hned nad tym modrym zakruzkovanim ale ta fotka je onicom ,otvor kapotu a pozri sa zblizka a uvidis to

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten moj obrazok bol "ilustracny" len pre ten "domcek" :)... Je to z bazosu, je tam aj logo :). Mam old model.
 

To Radek: to myslis vazne ze LEN 600kc ??? To je na 1,5h roboty ? Ak ano, tak to je v pohode... ak by teda stacilo kupit nejake zachovale riadenie. Cize len z Old modelu ano ?

 

Chcem sa este takto spytat, moze sa nieco stat ked mi to tam bucha ?Teda ak je to to riadenie. Myslim ze by sa za jazdy nieco mohlo stat atp.

 

Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...