Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak sundat čaloumění A sloupku u 308 ?


Reky

Recommended Posts

Většinou to je jen nacvaknutý. Stačí trochu zabrat u střechy a postupovat k palubovce.

Koukám, že 308 má v horní části sloupku zajišťovací kolíček. Tak ten vytáhnout jako první.

Upraveno uživatelem Dave_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Potřebuji za něj schovat napájecí kabel ke kameře a nechci ho poškodit. 

 

Mno nevím zda dát kameru nahoru je dobrý nápad.

Testoval jsem umístění kamery u zrcátka (s tím že pohodlně vezmu napájení z konzoly zrcátka nebo stropního osvětlení) a nakonec jsem ho zavrhl. Mám dešťový senzor a samostmívací zrcátko takže za zrcátkem je plast a na skle u zrcátka "mřížka" proti sluníčku.  Pokud byla kamera vedle zrcátka vpravo, tak vadila sluneční cloně od spolujezdce. Když jsem ji dal pod zrcátko, tak už vadila ve výhledu a chlapci s bílejma čepičkama by mohli dělat problémy. 

Nakonec ji vozím těsně nad spodním okrajem okna (tak aby se dal vyklopit displej), kde nevadí ve výhledu a napájení zatím vedu volně pohozeným kabelem. Mínus tohoto umístění je, že je na dolním okraji videa kousek palubky. Do budoucna by se mi líbilo vytáhnout napájení někde v místě senzoru vnějšího světla (pro automat světel) 

Upraveno uživatelem RichVa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

Zdravím vás Peugeoťáci. Pořídil jsem novou 308 a opět do ní chci umístit kameru. Kabel chci vést schovaný a proto potřebuji zjistit jak sejmout čalouněný kryt A sloupku aniž bych něco poškodil. U starší 308 tam bylo potřeba vyloupnout plastové zajištění, ale u nové nic takového není. Předpokládám že se prostě opatrně odcvakne, ale jistý si nejsem a ani nevím v jakém místě zabrat. Budu vděčný za vaše návody a postřehy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...