Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Jak jsem se dostal do P-Clubu Mnoho fotek - no modem

Fx

Recommended Posts

Možná si pamatujete, jak jsem na loňském srazu na Džbánu v době babího léta vyprávěl o ukradené Impreze...

Tak fotka z denního provozu - rally Švédsko zima 2004/2005

_1.jpg

Fotky k prodeji - byla k mání...

_2.jpg

_3.jpg

_4.jpg

_5.jpg

_6.jpg

_7.jpg

Pak byla v červenci 2005 ukradena jedním "zájemcem o koupi" přímo nám z rukou. Proti pistoli nic nezmůžete, tak jsme dali klíče a zdařbůh... Ujel... Po nějaké době pátrání, kdy se auto normálně pohybovalo po Praze a okolí a bylo tím hajzlem ničeno a využíváno k trestné činnosti (přepadení několika lidí na Teplické, přepadení obchodu s nábytkem v Lysé nad Labem, přepadení motorestu v Berouně) se vrátilo v takovémhle stavu...

img00001.jpg

img00002.jpg

img00003.jpg

img00004.jpg

img00005.jpg

img00006.jpg

img00007.jpg

img00008.jpg

img00009.jpg

img00010.jpg

img00011.jpg

img00012.jpg

img00013.jpg

img00014.jpg

img00015.jpg

img00016.jpg

img00017.jpg

img00018.jpg

img00019.jpg

img00020.jpg

img00021.jpg

img00022.jpg

img00023.jpg

Než se vyřešila pojistka, stálo mi ve stodole a ani se nehnulo. Nakonec jsem našel kupce - člověka z BMWTuningu Klecany. Přijel, zaplatil, odjel...

sub1.jpg

sub2.jpg

Auto se u něj ale ohřálo jen 9 dní a následně se dostalo do ruky dalšímu ničiteli. Nějaké to machrování, nabořené Volvo a pak si střihl RZ na Strahově... Dopadlo to takhle

1.jpg

2.jpg

V takovém stavu auto leželo u servisu v Praze, protože majitel neměl na opravu... Až se mi nedávno ozval nový majitel, že auto chtěl koupit už když jsme ho prodávali poprvé, a že ho konečně dostal. Po technické stránce perfektní stav, a tak mu nebylo líto investovat do karoserie a laku (když jsem slyšel cenu, za kterou auto od dotyčného ničitele koupil, chtělo se mi plakat - taky bych ho asi koupil zpátky).

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

hotovo.jpg

...a tak má i tohle auto svůj happyend :)

No a na závěr nezbývá než dodat, že kdyby nebylo té krádeže, tak nemám 406, která nejede :) ale taky nežere, jsem vcelku spokojen, i když s Imprezou to bylo prostě něco jiného :)

Novému majiteli přeju hodně š?astných kilometrů s tímhle skvělým autem, kterému dal moc pěkný kabátek...

Díky lidem tady za tenhle klub, na kterej si tak trochu pořád ještě zvykám, protože doma jsem ještě pořád jinde (BMW E30 klub)

qqq.jpg

...ale z jistých důvodů se pomalu zabydluju i tady:papa

Původně zaslal: Petano

tak to je fajn ze to dobre dopadlo

Nicmene skoda ze ted nema zlaty elektrony ... modra impreza proste musi mit zlaty elektrony ;)

tak to je přesně moje řeč jinak na těch poslednéích obrázcích sem si řákal takovej smutnej konec a ono ne :)

Fx> Hele, tenhle pribeh (cca do pulky) byl i na autohifi.cz ;), takze jsem rad, ze jsem mohl shlednout dobry konec tomuhle desnymu pribehu. Tomu hovadu, co vam to ukrad, byl normalne urval koule :grr.

Ale jsem rad, ze to takhle skoncilo .. auticko se ma dobre a to je hlavni.

Předpokládám že z toho blázna nikdy nikdo nedostane ani korunu.

Bych ho svázal a nutil ho dívat se na to auto. Pak ukázat na poškozenou část a říct \"Vidíš?\" a PRÁSK mu jednu, a tak dokola.

Popřípadě uříznutí ucha ala film \"Gauneří\".

• 2 weeks later...