Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dým od páčky blinkrů


MH

Recommended Posts

Ahoj, mám problém: Jel jsem takhle po dálnici asi tak 3 hodinky v kuse a najednou začalo něco cvakat v oblasti páčky blinkrů...Něco jako když cvaká relátko...Cvakalo to tak půl minutky a najednou za volantem dým a smrad z levý strany...Zastavil jsem, chcípnul auto a počkal...Dým přestal, tak jsem jel dál a vše fungovalo bez problému...Zkoušel jsem i sahat na relátka pod palubkou a žádný nebylo rozpálený...Najel jsem od tý doby 800 kilometrů a nic...Dneska jsem jel zas na jeden zátah bez chcípnutí delší dobu a v jednu chvíli jen smrad bez dýmu..Opět jsem to chcípnul, po chvíli jel dál a žádnej následek...Nevíte kde je příčina nebo co by to mohlo dělat?Auto 306 2,0HDi rok 2000...Díky moc..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Mě to taky cvakalo,ale jen v létě nebo prostě když bylo venku teplo...A taky,když jsem otáčel volantem,tak to cvakalo... Ale žádný dým nebo smrad jsem nezaznamenal... Ale mě to cvakalo třeba 10 minut v kuse,bylo to neskutečně otravné..

Upraveno uživatelem Tombass93
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mi to dělá v létě. Jakmile začne cvakat, trochu do ní drknu, aby přestala (aby se špony pohnuly :D). 

Dokonce mi jednou zůstala páčka zaseknutá v "odbočovací" poloze, ale vůz neblikal a najednou se začalo čoudit. Násilím jsem páčku musel vrátit tam, kam patří. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nam to na 306 dela i pro vycisteni a poskadani zpet, nekdy nechce packa jakoby zustat v dolni poloze (doleva) .... pomuze pri odbocovani mackat packu spise dolu + k sobe = k volantu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Vyndavat volant není určitě potřeba. Domnívám se, že bude postačovat, pokud jej jenom povolíš zespodu, jsou tam dvě matky na 13 klíč. Povoluji to golou s nástavcem. Volant ti poté klesne "do klína" a máš lepší přístup k plastům okolo páček.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyndavat volant není určitě potřeba. Domnívám se, že bude postačovat, pokud jej jenom povolíš zespodu, jsou tam dvě matky na 13 klíč. Povoluji to golou s nástavcem. Volant ti poté klesne "do klína" a máš lepší přístup k plastům okolo páček.

Ďakujem,je to ako si napísal a dá sa to aj bez povolenia zo spodu volantu :)  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...