Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Búchanie v kufri


clownSVK

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

taky mě to štve, nejspíš tam nacvaknu nějakou plastovou trubičku, kterou naříznu po délce, aby šla nacvaknout.
Tuším že přesnou trubičku neseženu, tak asi budu musel nechat vysoustružit na soustruhu aby padla přesně jak ta původní.
Kupovat kvůli tomu zámek je pro mě zbytečnost, protže se to stejně časem zase omačká

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tam by měl být nějaký pružný prvek, zřejmě gumové dorazy po stranách kufru a dole. Ty dorazy by měly jít štelovat, u starších Peugeotů je stačilo trochu vyšroubovat, protože byly provedeny jako velký šroub. Mrkni na to. Západku pak asi můžeš vrátit do původní polohy.

 

Západka se uvolnit mohla, to zjistíš šroubovákem rychleji, než napíšeš příspěvek sem. ;)

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

koupila jsem 206 a má po letech užívání je tam vůle v zámku...vypadá to tak, že ve spodním dílu zámku je vryp v tyčince a díky tomu kufr bouchá...dorazy nejsou na závit, ale napadlo mě je nadstavit a nalepit na ně silikonové cuplíky, které mi zbyly z nábytku z Ikei....drží to a neklepe to :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...