Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Autorádio Pioneer-PROBLÉM


Peu306

Recommended Posts

Zdravím Peugeoťáci,do Peugeota 306 r.v.98 jsem si koupil nové rádio Pioneer DEH-2500Ui...Doteď sním nebyl problém,ale teď začalo blbnout....Při vypnutém motoru,když to mám zesílené cca na 15,tak hraje cca 3min,pak začne do basů problikávat a nakonec začne vynechávat i basy,pak jakmile to zeslabím, tak hraje normálně....Při nastartovaném autě už to nedělá....Kabely jsem kontroloval,nic jsem nezjistil,baterie je stará 2 roky... Prosím o radu,už si nevím rady...Děkuji

post-44213-0-94091500-1415282207_thumb.j

Upraveno uživatelem Peu306
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alebo samotné rádio asi nebude moc vydarené,pozri tu kolega má podobný problém

http://www.peugeot-club.com/topic/97799-autoradio-se-vypne-a-restartuje/

Nejako nápadne sa podobajú :myslim :myslim :myslim

Upraveno uživatelem ferinko2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene,zesilovač nemám,ani subwoofer.

Zásadní otázka: v jakém modu dochází k tomuto úkazu? Při hraní CD, rádia či USB? Vada samotného přístroje by se projevila nejspíše tím, že by k popsané závadě docházelo při poslechu FM rádia (za předpokladu dobrého příjmu vysílání). Pokud se tak děje při přehrávání CD, nebo nejčastěji audio souborů z USB, pak budou na vině buď nevhodně kódovaná média či atypické formáty nosičů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děje se to při poslouchání na USB,ale písničky,které blbnou při vypnutém motoru,tak při nastartovaném hrajou bez problému...

Může na to mít vliv anténa? Páč mi přestalo fungovat FM rádio a od té doby začalo blbnout i USB,je možné,že to může být společná závada?

Upraveno uživatelem Peu306
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...