Jump to content
  • Current Donation Goals

Za kolik? 605 3.0 Svi 6V 24v

Chip

Recommended Posts

no tam sou prave docela rozdíly pohybujou se od 40 do 80 tis ale podle fotek mi příde ze i ty za osmdasát v horšim stavu nez ty za 40

a ja ted mam moznost koupit prave tohle auto za 70 a tak me zajima jestli se nedá sehnat levnejc je to r.v.95 plna palba s kůží najeto 150tis. tukly zadní dvere a prasklej strední dil vejfucku ne moc ztim je tam mala dírka a trochu orezlej

tak sem se chtel ujistit jestli to ma tu cenu nebo jestli ji nekdo zrovna neprodává

Jestli je auto zachovale, hezky interier, tak tu cenu ma, spis je problem najit kupce (ruceni, spotreba). Vyfuk to je detail, bud zavarit anebo novy (odhad 4000 Kc). Dvere opravit anebo vrakac a lak, asi 10 tisic. Jestli je v hezkem stavu a nevadi Ti pojistne a spotreba asi 10 az 12 litru.

A pak budes mit perfektni auto ktere vydrzi. My jsme takove davali na vrakac ve 450 t, kvuli elektronice ktera byla poskozena o povodnich, motor OK.

Je to \"mazel\" s nabouranymi dvermi, anebo je celkove sesle?

Edit: ty ceny jsem spise nadsadil. 4000 - detail rikam proto, za te ceka take rozvodak? oleje? desticky? kotouce? loziska? tak si jeste tak 10 t priprav - pocitej s tim ze jdes do nejluxusnejsiho auta, tady se nedaji pocitat stokoruny ale tisice.

[upravil dne 23.10.05 P607Olda]

pravě že vypada celkem zachovale ale na dveřích je škrábanec asi od zrcatka od vedle parkujícího auta a druhe zadní dveře sou trošku povysle (ale nedrhnou nebo tak něco) hodně mě to láká takovejhle koráb plny luxusu spotreby a povinnyho se nebojim.

a interier jak novej kůže nepopraskana a neprosezena proste sem se zamiloval

povisle dvere se daji lehce opravit v dilne. (priznam se ze jsem je vzdycky opravoval sam - otevrel jen na 10 cm a zabral nahoru - tech 5 mm jsem je pozdvihl.

Jinac Ti fandim, protoze do auta se ma nasedat rad a s milym pocitem - pokud se Ti libi tak zbytek se snadno vyresi.

Kdyby melo neposkozeny lak, tak bych se nedivil cene 150 t.

jojo, nasledny prodej bude uz tezky a hodne pod cenou. Jinak u 605tek starsich modelu byva obcas problem s elektrikou, vetsinou se jedna o zanesene kontakty, coz se ale blbe hleda :) Jinak pokud auto vypada zachovale a ma pekna kola, myslim, ze celkem budi svou velikosti respekt a svezeni je to pekne a pohodlne, ale pocitej s tim, ze je to tezke auto, z cehoz vyplyva spousta veci, pro me tedy rozhodne pozitivnich :aut

To Art: a zakolipa si ho koupil Ty?(jestli se můžu zeptat) ja ted mam možnost koupit v podstatě to co mas Ty jen o 3 roky starší, bez muziky,a bez folií a jinak je tam asi fšechno orígo. za sedmdesát

a jakej tam máš motor? v tomhle je ten co má 147KW myslim že se pak dělal jeden slabší a jeden co má 149KW

2 chip

Snad se ničím neprohřeším když se přiznám že mě stála 160.. :(

Když vidím jaké ceny se ted probírají tak docela koukám a radši bych o tom nevěděl, ale koupil jsem jí před dvěma roky.. Jediný co mě může hřát jeasi to že 605ek jako mám já je u nás opravdu jen pár, mám verzi 140kW, to je ten tehdy nový motor co se dával do 406ek, možná i pak do \"starých\" 607 nevím.. Jinak to audio, folie a ostatí, to jsou úpravy který jsem dělal po koupi..

arte myslim ze se nemas za co stydet, ja mit Ty peníze tak bych to za to dal taky a to ze ceny aut klesaji mesic od mesice je normalni a myslim ze parametrama velikosti a vykonu je 605 srovnatelna s nejakym MB třídy E(první masařky)

myslim ze muzes byt rad za pekny velky silny auto

Ahoj všem, přidám jen pár svých poznatků :-)

To Chip: v kůži se dělali, nevím jestli 2.1 srdt ale 2.5 td určitě..

Jinak, nemužeš se divit cenně za luxus se platí a když se mluví o tomtoautě tal je to luxus s velkým \"L\"

Ja jsem tu svojí pořídil za 7690 eur, a to počítám převezení a ty různé poplatky! Mam r.v 98, najeto když jsem ji koupil 42 tis. km ted uz 47 tis, vse je OK, motor 2.0 16V, je to docela svyžné.. takže ani nelituju té cenny co jsem za to dal! Samozřejmně nepočítám další úpravy!

btw: Je to to nejkrásnější auto na světě :-) Za nic bych ho nevyměnil ani neprodal, protože jak bylo řečeno u nás jich je málo a když jedeš tak to auto budí velky dojem! A ptal jsem se znameho co vozíúvozil P605 z francie a řikal že na tohle auto jsou frantici strasne halkivy.. neradi ho prodavaji atd.. protoze ho beru za jedno z nejspolehlivejsich..

Takze hodne stesti..