Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Netopí Peugeot 306 1.9 TD


Romeo 306

Recommended Posts

  • O 1 rok později...

dobrý den som tu nový potreboval by som poradit lebo každy automechanik u nas mi hovori niečo ine čo treba robit nejde mi kurenie na aute 407,r2006 80kw mam ho rok

cez vnutrný okruh kuri ale rosia tak okna že nič nevidim

radia mi že su to klapky alebo termostat lebo mi sem tam nestiha hladit motor ale ten tak či tak musim vymenit alebo radiator a nechcem zas vychadzovat finacie zbytočne už som tak vychodil na vstreky do renaulta a pritom boli len zle urobený

 

ešte menšia poznamka včera som yskušal to že som nechal len spodne kurenie na nohy a odtial teplo išlo ale velmi slabo ako keby som mal bordel v potuby je to možne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...

Ahojte mám zrejme rovnaký problém z kúrenim / topením /  Nikdy som nemal Peugeot neviem o ňom nič :D   Prezeral som túto tému skúšal som to odvzdušniť no šla len horúca voda hadice k radiatoru sú teplé nesú take vriace aby sa nedali udržať v ruke teplotu som sice nesledoval ale zapínal sa vetrák na chladiči . Predchodzí majitel tvrdil ,že menil nemrznúcu vodu a termostat . Skúšal som otvoriť nádobku / samozrejme začalo to striekať takže tlak tam je . Zavrel som naspäť a v aute bolo cítiť ten hnusný smrad z vody. Pod palubovkou ale nič mokré nebolo zrejme radiator deraví nieje no skadial sa dostal ten výpar neviem :D . Nemrznúca zmes je tam tuším G12 Ružová. Napadlo ma či tam nemá byť nejaká iná a majitel dal ružovú a sa to pokašlalo .. Pred tím som mal felíciu v ktorej bola modrá voda. Vymenili ju za červenú / povedali ,že červená dlhšie vidrží /  a odniesol si to termostat + tesnenie pod hlavou. No kúrenie hrialo pekne. Dakujem za pomoc. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...