Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

II servisna prehliadka


MimkoNr

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...

Přidám moji zkušenost do tématu, za první garanční prohlídku jsem dal 5300kč (garančka + výměna filtrů a oleje vč. kabinového), šílená cena, servisováno u Autosalonu Svoboda Frýdek-Mistek.

Na druhou garanci z vysoka seru! Nakoupil jsem si již filtry i olej sám, filtr olejový od MANu, kabinový od Meyle a vzduchový už nevím od koho, celkem necelých 1000kč a olej Total 5l podle doporučení manualu 5w30 za 650kč .. Vyměním si to sám a ušetřeno mám 4tisice a jsem si jist co tam mám.

Jinak nevím zda se mi to zdá, ale nemají 301ky nějakou chujovou aerodynamiku? Za rok a půl co mám auto jsem týden zpět už měnil druhé přední sklo, masakr!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 1 rok později...

Ahoj všem,

podelim se s vami o svych zkušenostech s 1. a 2. servisni prohlidkou.

Peugeota 301 jsem kupoval v Červenci 2017 v Třebíči. Motorizace 1.2 benzín.

Sdelili mi ze nejlepsi bude servisovat po 15000km

V Lednu 2017 jsem se tedy objednaval na servis. Chtěl jsem zpět do Třebíče kde jsem kupoval. Pri objednani jsem se ptal na cenu prvni prohlidky a bylo mi receno cca 7000 Kc.Tak jsem si rek, ze zkusim jiny servis. Volal jsem do Autopalace Brno kde mi rekli, ze do 5000 kc se vlezu. Tak jsem se objednal a cena byla 3500. Rikal jsem si super, zaroven mi sdelili ze servis staci po 20 nebo 25 tis. kilometru.

 

Pred dvema tydny jsem se objednaval na 2. prohlidku. Predbezne mi rekli 6500, ze je tam vic veci nez u prvi. Rikam fayn to bude zas trochu min jak poprve. Ve ctvrtek jsem tedy jel do brna na prohlidku. Vzhledem k tomu, ze jsem mel cas tak jsem na auto cekal. Technik si me zavolal ze je hotovo cca po 4 hodinach. A prisel sok:

Vymena oleje, vymena svicek 3x, vymena brzdove kapaliny, vemena vsech filtru a sazozdrejme diagnostika a prace 7041 Kc. Kdyz jsem to videl malem mi kleplo. 

V prosinci mi konci zaruka, takze uz asi budu servisovat jinde.

Upraveno uživatelem Syki2
Dodatek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
V 24. 9. 2017 at 10:00, Havlicek.Lukas napsal:

vymena brzdovky byla zbytecna
a nejlepsi je delat servis stylem
1x sam (olej + filtry) 1x autorizak v intervalech predepsanych v servisni knizce :P

Tak jsem to přesně dělal u staré 308, interval byl 30000km/2roky:) Teď u nové už je to passé, tam je interval rok a za ten najedu něco mezi 15-20tkm...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...
  • O 5 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...