Jump to content
StibTo

StibTova P407 sedan 2,2 120kw

Recommended Posts

Tak abych trochu "pošťouchnul" @StibTo . :papa     Byl jsem u Domanského na Černém Mostě (mám to prostě při cestě z práce) jen na diagnostiku kvůli handsfree a nakonec jsem je požádal o kompletní.

Stálo mne to 800,- vč DPH. :cool:    A teď proč to píšu - dostal jsem 20% slevu na práci - takže to jde :aut .   Pravda ale je, že mi ji dal přijímací technik, když podle ze všech stran polepeného auta poznal, že patřím do klubu. :potlesk

Tímto zdravím a doufám, že dorazí na vánoční večírek - jak slíbil. :super

jj , jinak jsem to měl jak ty nějakých 1060,- s DPH (pokud tě to opravdu zajímá, radši se doma podívám, mám to ještě na stole) - vím že to není zdarma. Zase tam " chvíli" nepojedu  :mad:

Edited by Klemoň

A to Ti dělali 60 minut diagnostiku ? ;)   To je asi tak jako ten příspěvek výše, že se mám příště ozvat a bude to "za flašku" - ChouLu taky zvládne diagnostiku za pár minut, určitě né hodinu (akorát to trvá ho uhnat, no :D )

No hlavní účel bylo najít ten problém na Handsfree a tam to nedopadlo dobře - problém je mobil  :( .  A víš jak je to s odpočtem času po 15 minutách, takže 48 minut = 60 minut , ale to je nehájím, taky si myslím, že by stačilo 30 minut . . .  :mad:

Ale jak říkám - mohu se doma podívat jak to je na tom účtu přesně, abych jim nekřivdil . . .

Edited by Klemoň

Aha takže neúspěch a stejně 800,- v řiti. No, proto jsem tak trochu váhal jet do běžného pneuservisu. A ty máš v 308 BT nebo nějaký modul dokoupený ?

Hahahaha :super   To je přesně stejná otázka, kterou mi položili u Dománi - odpověď = NE , mám originál součást palubního PC / rádia.  

@Klemoň máš stejný problém jako měl já - origo BT modul přestal komunikovat s novými androidy, ale např. s nokií s mikrosftím systémem se spojí.

Akorát, že já to řešil v autorizáku v auto Kalný Srakonice při výměně navijáku na rezervu jako službu  v rámci "dobrých" vztahů. :D 

Nicméně teď mi BT modul přestal fungovat i s tou nokií takže mám pocit, že je vadnej. (podle servisní historie byl už jednou měněn).  

Ale to patří do jiného vlákna (omlouvám se  @StibTo)