Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

StibTova 407 2,2 - KONEC


Guest StibTo

Recommended Posts

No já jsem se na to právě ptal, říkám "takže myslíte tyčky stabilizátoru" a on že ne, že tyčky řízení .. Teď jsem koukal letmo za LP kolo, ty čepy řízení tam vidím, jsou krásně lesklé stříbrné, ty tyčky stabíku možná taky - lesklá černá, je to takový ohnutý jakoby. No každopádně teď už to nemlátí (ťuk ťuk), kdyby se něco ozvalo mám tam s tím přijet ... Hlavně že je geoška udělaná, nechtěl bych, aby se nový gumy sjížděly špatně. tady to ostatní bylo jaksi "navíc" (hm, asi 3.500,- navíc) :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo - tak nejspíš to je tohle : "táhlo zkrutného stabilizátoru". Dle Service Boxu. Ještě se mrknu pod auto, ale tak fakturu mám, kdybych tam náhodou nenašel něco, co na faktuře mám - i když - nebyl jsem u Domanského, tak to snad nehrozí :cool:

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Print napsal:

Tak si ty věci na autě dělej sám a bude. Ikdyz vlastně ty nemůžeš ty ses levej jako poleno. Ty zrzavá husičko 

Kolik Ti je ? :D  Třináct ? Jo, jsem zrzek. Díky za upozornění. S mým názorem to má opravdu hooodně co do činění :super Radši si hleď svého a sem vůbec nepiš prosímtě. Levej rozhodně nejsem, na servis mám ale i přesto schopného a spolehlivého mechoše. Ojebávat se v autorizáku už nenechám. Nazývám věci pravými jmény, takže ano, bylo to (opakovaně, bohužel) u Domanského zde v Kyjích.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, StibTo napsal:

Kolik Ti je ? :D  Třináct ? Jo, jsem zrzek. Díky za upozornění. S mým názorem to má opravdu hooodně co do činění :super Radši si hleď svého a sem vůbec nepiš prosímtě. Levej rozhodně nejsem, na servis mám ale i přesto schopného a spolehlivého mechoše. Ojebávat se v autorizáku už nenechám. Nazývám věci pravými jmény, takže ano, bylo to (opakovaně, bohužel) u Domanského zde v Kyjích.  

Se nediv pořád tu plives na Domanskyho a me je úplně u prdele jestli na kyje černák atd. Proste plives ty budu plivat ja. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, StibTo napsal:

Ještě bude dělat hloupýho to snad ne ...  s43.gif

 

Nedělám blbyho. Ty si řekl že sme jak potrefený husy a já ze si zrzava husička. Tot vše. 

Upraveno uživatelem Print
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, biješ se za zaměstnavatele statečně, to se musí nechat. A taky mu děláš super reklamu. Že tam pracují arogantní, sprostí *****. Jen tak dál. A ty hvězdičky jsem si napsal sám. 

EDIT : Jo a ještě vztahovační. Protože - a to se opakuji - přístup či kvalitu Tvého a Štěpánova domovského servisu jsem nikdy nekomentoval. Ale jak jsem se dočetl Tobě je to volné.

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě jde o to že tu pořád dokola opakujes problémy který si jměl jednou s domanským. Á ten koment ze si naštěstí nebyl u Domanskyho takže to nehrozí.... A a na zákazníky jsem slušnej. Jenom se naseru když   na internetu čtu komenty hrdinů který když pak pozdravim i pres neshody na srazu tak ani neodpoví. A mimochodem... prijed nekdy zase vyměnit olej ke stepanovi do garáže ty sikulo ;)

Upraveno uživatelem Print
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli jsem Ti neodpověděl na srazu nějakém na Tvůj pozdrav tak to se omlouvám. Upřímně si to nevybavuju, ale určitě to nebylo naschvál. Můj komentář "že to nehrozí" byl samozřejmě rýpnutí - a krásně jsi se toho opět chytl. A asi máš problémy se čtením - měl jsem opakovaně špatnou zkušenost, bohužel, a stále mě to štve. Tak se nezlob, že mám potřebu to připomínat, když si to vybavím. Ale že bych kvůli tomu hned byl "levej", to sis mohl odpustit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Print napsal:

Mě jde o to že tu pořád dokola opakujes problémy který si jměl jednou s domanským. Á ten koment ze si naštěstí nebyl u Domanskyho takže to nehrozí.... A a na zákazníky jsem slušnej. Jenom se naseru když   na internetu čtu komenty hrdinů který když pak pozdravim i pres neshody na srazu tak ani neodpoví. A mimochodem... prijed nekdy zase vyměnit olej ke stepanovi do garáže ty sikulo ;)

 

před 1 hodinou, Print napsal:

A mimochodem... prijed nekdy zase vyměnit olej ke stepanovi do garáže ty sikulo ;)

Ty jo :D Tak tos me doost pobavil hochu. To bylo tak před minimálně 5 lety !! Ja nevím jak to máš ty, ale já nejsem úplně vypatlanej a umím se UČIT. Takže ano, už si umím i olej vyměnit sám. Za pokus to stálo a jestli jsi me tímhle chtěl pobavit, uspěl jsi.

Pe.Tr : Ano, koupil, ale nikdy jsem tam s ní nebyl kvůli servisu, nebylo to v plánu a ani není. Špatné zkušenosti se servisem nemají nic společného s tím, že bych tam nemohl (i znovu) zakoupit vůz v komisním prodeji - který tam mimochodem také nebyl servisován, jen si tam předchozí majitel občas nakupoval díly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli můžu:), tak ještě k těm olejům. Bral jsem do staré 308 Quartz INEO ECS přímo z e-shopu autorizovaného dovozce Total ČR, z nějakého e-shopu v Brně, z autorizovaného servisu Peugeotu a od Badisáka. Za ty roky, co jsem to auto měl, jsem měl olej "načuchanej" - vždycky smrděl (nebo spíš voněl:)) úplně stejně. A cenově vycházel ten olej v řádu stokorun všude +/- stejně - včetně toho autorizovaného dovozce. Všechno je to jenom o maržích, kelly je běžně schopné dát slevu na díl 40%, to je pak na ceně Badisáka.

A k "pančárně" oleje "na východ od nás" - ano, taky jsem na internetu viděl fotky nějaké černé stáčírny v Rusku. Za prvé je otázka, do jaké míry to byl hoax a do jaké míry pravda. Ale hlavně ekonomicky a logisticky - když budu někde na Urale vyrábět kopie olejů, tak ho asi budu prodávat tak nějak "v okolí" klidně včetně okolních států jako Kazachstán, Uzbekistán a podobně, ale nebudu budovat logistickou síť, abych ho dostal 5000km na západ do Unie, která si obchod hlídá dost slušně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...