Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

StibTova 407 2,2 - KONEC


Guest StibTo

Recommended Posts

Tak abych trochu "pošťouchnul" @StibTo . :papa     Byl jsem u Domanského na Černém Mostě (mám to prostě při cestě z práce) jen na diagnostiku kvůli handsfree a nakonec jsem je požádal o kompletní.

Stálo mne to 800,- vč DPH. :cool:    A teď proč to píšu - dostal jsem 20% slevu na práci - takže to jde :aut .   Pravda ale je, že mi ji dal přijímací technik, když podle ze všech stran polepeného auta poznal, že patřím do klubu. :potlesk

Tímto zdravím a doufám, že dorazí na vánoční večírek - jak slíbil. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj , jinak jsem to měl jak ty nějakých 1060,- s DPH (pokud tě to opravdu zajímá, radši se doma podívám, mám to ještě na stole) - vím že to není zdarma. Zase tam " chvíli" nepojedu  :mad:

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to Ti dělali 60 minut diagnostiku ? ;)   To je asi tak jako ten příspěvek výše, že se mám příště ozvat a bude to "za flašku" - ChouLu taky zvládne diagnostiku za pár minut, určitě né hodinu (akorát to trvá ho uhnat, no :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hlavní účel bylo najít ten problém na Handsfree a tam to nedopadlo dobře - problém je mobil  :( .  A víš jak je to s odpočtem času po 15 minutách, takže 48 minut = 60 minut , ale to je nehájím, taky si myslím, že by stačilo 30 minut . . .  :mad:

Ale jak říkám - mohu se doma podívat jak to je na tom účtu přesně, abych jim nekřivdil . . .

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha takže neúspěch a stejně 800,- v řiti. No, proto jsem tak trochu váhal jet do běžného pneuservisu. A ty máš v 308 BT nebo nějaký modul dokoupený ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Klemoň máš stejný problém jako měl já - origo BT modul přestal komunikovat s novými androidy, ale např. s nokií s mikrosftím systémem se spojí.

Akorát, že já to řešil v autorizáku v auto Kalný Srakonice při výměně navijáku na rezervu jako službu  v rámci "dobrých" vztahů. :D 

Nicméně teď mi BT modul přestal fungovat i s tou nokií takže mám pocit, že je vadnej. (podle servisní historie byl už jednou měněn).  

Ale to patří do jiného vlákna (omlouvám se  @StibTo)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

407 dostala pod stromeček krom (opět) 2ks California Scents taky nové originální bezpečnostní šrouby. Teď už si fakt musím dávat v pneuservisech majzla ...

WP_20171227_13_56_27_Pro.thumb.jpg.58713b81b125c6d31b22d04f039810a0.jpg 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A druhý dnešní update - večer po cestě z Říčan zpět do Prahy naskočilo na velkém počítadle dlouho očekávané super číslo :)  Ve tmě se fotka moc nepovedla, ani na vícero pokusů, tak alespoň takhle je to jakžtakž čitelné - magických 222.222  :mrk

5a441cf103417_IMG-20171227-WA0001(2).thumb.jpg.c099c12fe838303c060c051b6afa8833.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@HalaFrantisek95  : Mám tam už od září 2015 tenhle : https://www.auto-doplnky.com/sportovni-sani-vzduchu-kit-simota-carbon-fiber-77-mm-bb-253-2-p8131

Upřímně o zvýšení výkonu asi nemůže být moc řeč, jen to má lepší zvuk plus jednou za 10.000km filtr rozeberu, vyčistím a naimpregnuju olejem k tomu určeným, takže nekupuji nový vzducháč. Předchozí majitel tam měl K&N filtr v originálním airboxu.

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jen že jsem se dočetl v jendom článku, že jak má sportovní filtr větší propustnost, tak víc bordelu nabere do sebe i motor , když má na sobě filtr napsáno, třeba až 40% větší nasávání vzduchu, tak jak se toho docílí, než tim, že ten filtr je ,, více děravý ,, :) nevim co je na tom pravdy, ale četl jsem to :D  , proto jsou sportovní filtry určené hlavně do závodních aut, kde ten motor vydrží pár jízd a dává se jinačí, tam je jendo, že ten motor bere i nějaký ten bordel se vzduchem :D 

 

Upraveno uživatelem HalaFrantisek95
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Twl :D Píšu, že fotka moc nevyšla, tak jsem jí zkoušel ještě v mobilu upravit, aby to číslo bylo aspoň trochu čitelné ...

Ad vzduchový filtr - no jak píšu, je tam CDA, už víc jak 2 roky a upřímně zatím jsem nic nezpozoroval co by mě motivovalo vrátit zpět sérii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...