Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

StibTova 407 2,2 - KONEC


Guest StibTo

Recommended Posts

Už jsem o preventivní dekarbonizaci nějakou dobu uvažoval ... :) No a za dva a půl nebylo moc co řešit (teda původně to mělo být za 3.000 ale palivovej systém se nakonec nenapojoval u motoru, je to v nádrži).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Olej se vůbec neřešil je to vidět na tom přefoceném protokolu ... Měním jednou za 10.000km vychází to teď tak na duben ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obavy nemám ale olej mám nastavenej na 10 tisíc a ještě se ten interval nenaplnil ... Ale možná nechám olej pak udělat taky tam ;)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak dnes jsem byl v Lahovicích na odměření podruhé. Ani tentokrát mě přímo k tomu nepustil, nicméně celý průběh jsem sledoval přes plexi ve vratech ... V těch -12 venku super zážitek :D  Celkově se pán na3x rozjížděl na 4 stupeň až do omezovače, pak vybral nejlepší měření. Výsledek je vcelku uspokojivý, o moc víc jsem ani asi nečekal. Je to méně, než mi cca v září 2015 "naměřili" po chiptuningu, ale více, než série udávaná výrobcem. Údaje před : 119kw/211nm, údaje po : 124kw/218nm

Krátké a částečně nazoomované video ZDE

20180228_115338.thumb.jpg.0417169e34c3ef5ed6cfcc8021e005c0.jpg

20180228_083822.thumb.jpg.64d9c4d2755f3653af1e0faded7ce694.jpg

20180228_083243.thumb.jpg.7abfcfd5a19819b1b65ce96fb1fa3cb1.jpg

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Yep .... Zaokrouhleně. Není to mnoho, ale potvrzuje to, že dekarbonizace měla pozitivní efekt. Btw včera večer jsem v rámci vyjetí zbytku nádrže "s chemií" prohnal auto okolo Prahy - D1 na Mirošovice a zpět, Pražský okruh od D1 po Jesenici a zpět, Jižní spojka, Hradecká dálnice asi na 25 kilometr a zpět. Byl vcelku provoz ale i tak se mi to několikrát povedlo rozjet na 200 a jednou až na 220 tachometrových :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, StibTo napsal:

Yep .... Zaokrouhleně. Není to mnoho, ale potvrzuje to, že dekarbonizace měla pozitivní efekt. Btw včera večer jsem v rámci vyjetí zbytku nádrže "s chemií" prohnal auto okolo Prahy - D1 na Mirošovice a zpět, Pražský okruh od D1 po Jesenici a zpět, Jižní spojka, Hradecká dálnice asi na 25 kilometr a zpět. Byl vcelku provoz ale i tak se mi to několikrát povedlo rozjet na 200 a jednou až na 220 tachometrových :)

 

opravdu na D11, která není vůbec nikde rovná, tím nemyslím, že to má zatáčky,ale to, že se vlní nahoru a dolů.jediný úsek k tomu dobrý dle mého názoru co není nahoru a dolů je od McD k mostu na odbočku Poděbrady (35-42 sjezd-jasně i zpět)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Hafity napsal:

Cotototo? Něco mi uniklo? Ty máš "cyptuning" na benzínový atmosféře?

Jo to už je dýl ... V podstatě jen přidali benzín ... Výsledek měl být ze 120kw na 130kw ale věř tomu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pocitově trochu líp za plynem ale to je tak všechno ... :)  Tehdy prostě byly nějaký prachy nazbyt, tak jsem to zkusil. Samozřejmě vím, že na atmosférickém benzínu toho člověk moc nevymyslí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes po 3 letech vyměněn AUX kablík, už blbě hrál, nejspíš tím, že byl vyveden (na moji žádost) spodem do loketní opěrky a často byl přivírán ... Tak zkouška nového umístění :)  V době nepoužívání se samozřejmě dá zavřít do přihrádky.

20180304_200711.thumb.jpg.13d825a8768dd985a417c1425aee79e0.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...