Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

StibTova 407 2,2 - KONEC


Guest StibTo

Recommended Posts

Stibtaku možná kdybys tady na každého nestartoval, tak bys měl mnohem jednodušší život ;) Kluci se bráněj a podle mě oprávněně a vím, že ikdyž na fóru se třeba na uzdě udrží, mimo něj už nemusí ;) . Ono by úplně stačilo místo věty o husičkách prostě napsat, že si prostě nemyslel jejich pobočku, ale ty musíš hned rejt, vždy, všude a do každého na fóru. Pak se jen nediv, že Ti to všichni vrací...  ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Schreeku, to jsem ale napsal opakovaně, i předtím, i potom (že NEJDE o pobočku na CM). A je to k PRDU. A oprávněná obrana to NENÍ - to je asi tak jako bych začal na někoho startovat, že pobočka mezinárodní firmy, ve které já pracuji někde v jiném městě či státě někomu něco provedla a začít si to brát osobně, že s tím někdo má problém. Docela hovadina, což ?

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že někdo "kejha jak potrefená husa" je relativně známý obrat. Nikoho jsem přímo nenazval husičkou. Za to já tak označen byl - no a ? Ok, priste pro ty méně důvtipné mezi námi napíšu "to nehrozí, nebyl jsem U DOMANSKÉHO V KYJÍCH" ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se už na to vykašlete. :papa

Ale pod čarou k těm Domanským - hodně je to i o lidech. Když jsem svoji 308 koupil, tak jsem ji dal do Kyjí, protože Č Most ještě nestál.

Když pominu, že mi některé částky přišli trochu "přitažené" - jako cena za litr oleje a pak např. 2000,- za odvrtání bezpečnostních šroubů, tak mechanik se kterým jsem jednal a na co jsem se zeptal - bylo vše se vstřícností a slušným jednáním.

Pak jsem tam byl ještě na lakování, výměně světla (co mne na parkovišti  orvala sousedka) - taky v pohodě.

No a pak 2x návštěva a pokaždě "moc milá komunikace a vstřícnost" a od té doby, když už musím, tak jdu na Čerňák, protože se mi do Kyjí nechce.

Možná tam ten dotyčný už třeba ani nepracuje - ale já to zkoušet už nechci.

Když jdu do Kyjí pro nějaké věci na letadla, tak jen slušně  pozdravím u dveří a mizím do patra.

A jen preventivně než se začne kdokoli cukat - je to jen můj názor a zkušenost a každý může mít jiný - to je holt život. :roker

Bohužel garáž nemám, jen silnici u baráku a poslední věc, co jsem si dělal na autě na sídlišti byla ložiska kol na Š105 a ten řev sousedů . . . takže jezdím do servisu   :xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klemoni přesně tak - možná už tam dotyčný ani nepracuje a už dneska ani nezjistím, zda třeba vůbec předávající technik věděl, že to mechanik ojebal, a nebo dokonce zda v tom jeli spolu. Ale prostě to nasere, bylo to neprofesionální a zkrátka zlodějna. Může být 9 z 10 zákazníků happy a desátý já, uznávám. Ale už se bohužel nemám chuť přesvědčovat o tom zdali to byla "ojedinělá" (minimálně ten konkrétní rok) zkušenost, či jak. To, že to tu někdo nerozdýchá a vztáhne si to na úplně jinou pobočku téže firmy mě může udivovat, možná i mrzet, ale to je tak asi všechno :) Jo a ještě vlastně znechucuji klub lidem, že. Ono do jisté míry - něco jiného je fórum, něco jiného sraz. Ne všechno, co se píše na fóru se řeší na srazu a ne všechno co se stane na srazu se píše na fórum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To stále řešíš ten filtr pro klimu nebo co to bylo?

Jináč klemoni zkoušel jsi odvrtat bezpečnostní šrouby když to není čím povolit? Asi ne? nezapomínej ,že ten zaměstnanec musí vydělat i na ten personál nad ním. A jestli to dělal na všech kolech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

No jen k těm šroubům - byly to originály Peugeot. Třeba je stačilo jen povolit. Ale není moje vina, že se prý rozpadla hlava či co.  Ale to je jedno. práci jsem si objednal, cena byla cca nastíněna  . . . . . atd. netřeba již řešit :bojim.

Spíš bylo téma o osobním přístupu. Přijedu na ČM, zeptám se na údajnou možnost nastavení denního svícení (mimochodem informaci získanou zde na fóru :super) a za 7 minut přeprogramováno a dalších cca 7 minut trvání pokusů nastavení mého osobního přání o zachování svítící palubky. Nakonec s velkými omluvami konstatování, že to v této konfiguraci nejde. Takže za 15 minut odjíždím s tím co jsem chtěl, auto stálo celou dobu na parkovišti, žádná dílna a zdržování jo a cena už nevím dvě, maximálně tři sta :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, Milan+ napsal:

To stále řešíš ten filtr pro klimu nebo co to bylo?

Mas dobrou pamet. Ono toho bylo vic, precejen mam to hned za rohem. Minimalne jedna vec byla na povazenou kvuli uctovane cene (cca AK krat 3, a stejne to nebyl "Peugeot" dil), pak dokurvene odvetrani klikove skrine na 306 - opraveno, ale casem se to zas urvalo, spatne je to dodnes. A pak ten "vymeneny" kabinovy filtr.

Stepan - vidim, ze už k tomu nemas co bys noveho napsal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podívej se nikoho nenutím do tohohle vlákna lézt ;) Ani jednoho, ani druhého jsem v příspěvcích neoznačoval, abych jim dal podnět sem vlézt.

Já jsem se například takhle rozhodl ignorovat vlákno o elektromobilite, protože to prostě nemá vůbec smysl komentovat. Doporučuji stejný postup.

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Blíží se tříleté výročí s mojí 407 a auto se mi posledních pár měsíců odměňuje za neutuchající péči pravidelným pobytem v servisu. No i když - úplně šetrně s tím taky nejezdím, auto musí něco vydržet. Poslední zářez na pažbě proběhl tento týden, auto vyzvednuto dnes, vyměněny oba silentbloky předních ramen a PP vnější manžeta poloosy. Když odpočítám upgrade na 18" origo ALU a s tím spojené fungl nové pneu jsem tam letos za servis +-20.000 :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, ještě to jde :) První dva roky byly "levnější" teď se to nějak jen sešlo. Ale zase mám vyřešený výfuk, všechny silentbloky motoru, z předloňska zadní brzdy a teď i leccos na přední nápravě. Ještě jsem z těch klasických věcí neřešil třeba klapky topení ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal jsem si s tím tu práci :)  2014 = říjen > prosinec, 2017 samozřejmě do tohoto momentu. Ale v 2017 jsou i 18" ALU Galaxie (7.000 mínus 4.500 za které jsem prodal původní 17" COSMOS), 2x pneu 235/45/18 (první Aukro sada byla dočasná, za 2.500) a kompletace kol.

2014 6300
2015 15850
2016 10540
2017 35503
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...