Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

StibTova 407 2,2 - KONEC


Guest StibTo

Recommended Posts

Pěkné autíí

Přeji nekonečné km bez nehod a bez závad.

PS: nečekal bych že ti je tolik kolik ti je :-D nebo spíš kolik vám je pane StibTo

 

Díky no :)  Je to tak, už ze mě bude starej kmet :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pěkné :) u nás před barákem taky stoji tahle zlatá sedan(podle mě sedan nejhezčí a sportovní´) :)  a je to dobrá barva na udržbu vypadá pořád čistě :D  jinak kolik ti to tak pápne na spotřebě ve městě :)  .Jinak ty parkovaci senzory ti závidim ty nemám a někdy se fakt blbě parkuje :(  ale zas mám xenony takže to mi to vynahradí :mrk .

Upraveno uživatelem Lukaydo 407
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:o  :o  :o Dobrý :super , přeji hodně šťastných kilometrů :super . Vypadá nádherně.

Jak jsi psal o té 1.8 92 Kw, tak to nebude velký rozdíl. Je o 80 kg lehčí a 100km/h udělá jen o 1.2 sekundy pomaleji, než to Tvoje dělo ;) .

Upraveno uživatelem Roman Bazi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pěkné :) u nás před barákem taky stoji tahle zlatá sedan(podle mě sedan nejhezčí a sportovní´) :)  a je to dobrá barva na udržbu vypadá pořád čistě :D  jinak kolik ti to tak pápne na spotřebě ve městě :)  .Jinak ty parkovaci senzory ti závidim ty nemám a někdy se fakt blbě parkuje :(  ale zas mám xenony takže to mi to vynahradí :mrk .

 

Mno když jsem auto přebíral bylo na palubáku 10,4 tak předpokládám že to bude tak nějak čisté město ... teď jsem najel 650km Praha-Luhačovice-Zlín-Praha a bylo to odhadem 75% mimoměsto a spotřeba na těch 650 byla 8,6 ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chuck11 - no tak vím že by se daly dodělat ale není to priorita, dopředu aspoň vidím, dozadu moc ne :D  mám zadní parkovačky i na 306 a už si bez nich nějak auto nedovedu představit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluju peknej vůz,at slouží...

Je po servisz ,takže v pohodě...

Motor správná volba,nenech si do toho kecat.....dražší provoz=levnější servis motoru.....

Akorát už nebudeš mít chuť sednout do 306 ohledně pohodlí i motorové...to mi věr....

Koupil jsem 406 před zimou,ze ještě do brezna budu jezdit se 120 ,vydrželo mi to týden,pak jsem skodovku odvezl na vrakoviste....

To u tvé 306 nehrizi bude ji mít Mrkvička,ale ty už na ni příště nebudeš mít chuť.....na 306.....

Jo chvalim interiér,nejhezčí kombinace ve 407

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 .Jinak ty parkovaci senzory ti závidim ty nemám a někdy se fakt blbě parkuje :(  ale zas mám xenony takže to mi to vynahradí :mrk .

Xenony ti však dozadu nesvítí, takže i přesto se ti blbě parkuje. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...