Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

StibTova 407 2,2 - KONEC


Guest StibTo

Recommended Posts

Koupil jsem 406 před zimou,ze ještě do brezna budu jezdit se 120 ,vydrželo mi to týden,pak jsem skodovku odvezl na vrakoviste....

To u tvé 306 nehrizi bude ji mít Mrkvička,ale ty už na ni příště nebudeš mít chuť.....na 306.....

 

Na Mrkvičku snad ještě chuť mít budu :D:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem včera trochu čistil motorový prostor včetně spodku kapoty a okolí. Chtěl jsem zároveň vyměnit vzduchový filtr, nový jsem měl zakoupen značky MANN/HUMMEL.

Po rozebrání airboxu mě čekalo překvapení v podobě K&N sportovního bavlněného filtru :)  Mám K&N vložku i v 306 takže mám doma čisticí/impregnační sadu. Takže jsem filtr jen vyčistil a naimpregnoval a nový vrátil do Kellyny :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

StibTo - ad parkování:

Bacha na ten předlouhej čumák, hlavně při parkování předkem k chodníku. U nás se parkuje šikmo a oba dva majitelé 407em v naší ulici najíždí k obrubníkům s velikým respektem (některá místa s vyšším kamenem raději míjejí) - slyšet drhnutí rohu nárazníku o kus žuly určitě není to, co majitel 407y slyší rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medvěd : jj už se mi to bohužel taky stalo :(   Ale na spodku nárazníku je lízátko tmavé, tak jsem asi odřel jen to, nárazníku nic není. A to to ani nebyl moc vysokej obrubník .... chjo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se mi asi zdá ale na takový obsah by 2 a 3 převd.stupeň by měl tahat mnohem rychleji, zas tak těžké to není.

Jinak chválím, sedan je stylový a na te barvě toho nepůjde moc vidět. Je to 6ti. kvalt nebo jsem to přehlédl?

Upraveno uživatelem Tony Stark
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se mi asi zdá ale na takový obsah by 2 a 3 převd.stupeň by měl tahat mnohem rychleji, zas tak těžké to není.

Jinak chválím, sedan je stylový a na te barvě toho nepůjde moc vidět. Je to 6ti. kvalt nebo jsem to přehlédl?

 

jj 6ti kvalt manuál .... no nevím co rozumíš ty pod "zas tak těžké to není", ale má to 1624KG :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bych pak nemohl vozit ani Kitty. ;)

Těch 40 kg se ztratí v rámci odchylky měření. Ač posledních 300 km jsem na to dost šlapal při cestách do práce (130+) a změřil jsem to, vyšlo mi 5,6. Čekal jsem to mnohem horší, ale točit okolo 3800 ot., to není moje gusto. :D

Tyto otáčky jsou u StibTova motoru určitě normální ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...