Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

StibTova 407 2,2 - KONEC


Guest StibTo

Recommended Posts

Bohužel nedělám v peugeotím autorizáku, jinak bych ti řekl, at přijedeš k nám ... fungovalo by to, jak píšu. Snad najdeš dobrý servis, který to udělá dobře a rychle. ;)

Upraveno uživatelem MilanF1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. března 2016 at 9:43, StibTo napsal:

Tak sice vysypu za střed + konec 20K ale už to pak (snad!) nebudu muset řešit co auto budu mít ... Zajímalo by mě, co by na to stál celonerez s větším průměrem od svodů na konec :mrk

a jak jsi dopadl s výfukem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám auto zpět ze servisu. Měnil se nárazník, lišta, světlo. Vše ok, i když se mi na pohled trochu nelíbilo dopasování světla vs kapota ale spíš je horší, že je samozřejmě dost vidět, že je světlo úplně nové (a originál). Což o to, zvenku se auto zasere, ale svítí to jak má - a druhá strana ne, aspoň teď to teda vidím. Čočka by potřebovala vyčistit jak sůl :grr

WP_20170126_08_48_37_Pro.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, přemýšlím o tom. Světlo stojí nové nějakých 6.000 vč DPH, tomuhle nic není - krom toho, že to je trochu "zašlé" (a to jsem si myslel v jakém nejsou super stavu ..) a navíc mi v servisu vrátili i to původní. Nic mu není, svítí atd ale dole poškozené dva úchyty. Bylo mi řečeno, že se to nechá svařit, ale nedělali by to, protože už to pak nedrží tak jako nové světlo a když s tím zase někde do něčeho člověk ťukne, byť míň, než prve ulomí se to hned.

 

Jo a faktura nakonec tesne pres 30.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm nebo použiju to který vyndali a vrátili mi ho na to abych vyzkoušel jak vyčistit tu čočku :)  Jinak ta barva to je klasika, je takovej i zadní nárazník. Mezi plasty a plechy to nikdy pořádně nesedí. Aspoň že mi nechali pixlu spreje navíc a zadarmo.

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to na faktuře, kterou jsem podepisoval k zaslání na pojišťovnu a neplatil jsem to při přebírání vozu ;) Takže ano, bylo to zadarmo. Prostě zbytek po namíchání barvy na nárazník...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Uff .. Tak jsem zkoušel na tom poškozeném světle natrénovat vyčištění čočky. Nevím teda, jak vypadají a jak velké jsou zadní kryty na xenonech, ale u halogenu podle mě nehrozí, že by šla čočka zadem vytáhnout - ten kruhový otvor v černém plastu je evidentně menšího průměru, než by bylo třeba. Takže asi jediná možnost pokud nepočítám rozlepení celého světla je ta, kterou zmiňuje Přema, tedy prostrčit úzkou paticí žárovky opatrně nějaký pevný drát s nějakou vatičkou či přikurtovanými například více kusy čistítek do uší a prostrčit to celé až k vnitřní stěně skleněné čočky. Ble - proč ty světla kua nemohli vyměnit obě :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...