Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Samsung S5 vs. připojení PC přes USB


Přema

Recommended Posts

Mám problém že když připojím s5 přes usb kabel k PC tak ho PC nenajde....... jiné Samsung přístroje na stejném kabelu ano .....

 

I v jiném PC to nejde....

 

Ladění USB mám zaplé.....zas taková lopata nejsem :D

 

Chci se zeptat hlavně případných majitelů S5 jestli jim to náhodou také nedělá?  .....protože S4 i Note 10.1 máká v poho....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja som si tvoje "tak ho PC nenajde" vysvetlil tak, že ho z PC vôbec nevidíš teda, že máš napr. v telefone nastavené pripojenie ako foťak. Podľa tej fotky to je ale niečo iné, telefón síce vidí ale nenájde ovládač, to je diametrálne odlišná situácia.

http://www.andromods.com/download-files/newest-version-samsung-galaxy-s5-usb-adb-drivers.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně takhle se mi chovala S2, když odcházela do věčných lovišť. Bylo to takhle s ovladačema a pak ještě přibyla hláška něco jako že zařízení je připojeno, ale windows ho nerozpoznal.

Zazálohuj si vše dokud můžeš přes wifi či BT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a když jej teda připojíš ve vypnutém stavu a dáš jej zapnout po nějaké době co je připojen k PC přes USB se neukáže?

Režim ladění není potřeba mít zapnutý, to je pro root a další kraviny.

V tel.někdě máš možnost zvolit režim připojení ne a tam bys měl mít na výběr, zda chceš jako četní z sdkarty, přes soft v mobilu, atd ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže se na to vyprdnu.....jestli nejsem sám...... spíš mě zajímalo jestli to není nějaký šmejd telefon..... ale když to nedělá jen mě tak v klidu...psal sem že to nějak zvlášt nepotřebuji a vše si posílám na G DISK  do počítače..... jen že přímo do pc přes usb je to možná jednodušší při výběru .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...