Jump to content

kdo mi nakupoval z ebay?

Michael coupé
 Share

Recommended Posts

• 2 weeks later...

Rád bych touto cestou poprosil některého z členů P-C, který má účet na ebay, zdali by mi neobjednal dobíjecí kabel na mobil Nokia C7 : http://www.ebay.com/itm/USB-Cable-Charger-For-Nokia-5800-E71-X3-02-C5-03-C7-00-E5-X6-E7-E72-E63-5310-etc-/400707140612?pt=US_Cell_Phone_PDA_Chargers&hash=item5d4c01bc04 

Nikde jsem nenašel délku kabelu. Tak snad je to 1 m. Je to do 406. Děkuji.

Tak to je málo :( . Chci to od středového panelu (zásuvka) k přístrojové desce, kde mám držák na mobil. Nenašel jsem delší. Buď špatně hledám a nebo není delší = 1m. Zkusím to proměřit, až budu v autě, zda by 60 cm stačilo. Ale asi ne.

Edited by OK406

Jééé, klucíííí, já bych taky něco chtěla.. :mrk Ale asi mi nebudete rozumět.. Není to totiž nic, co se týká aut a elektroniky :(  :D  No prostě jsem ženská a jako ženská chci dobře vypadat :D A kam směřuje další pohled po výstřihu ?? Na ruce přeciii :D Mám na ebay už všechno vybrané, původně mi to měla objednávat nějaká holčina, ale od pátku (kdy měla posílat objednávku) se vůbec neozvala :(  Tak jí dám ještě do pondělí čas a pak bych poprosila někoho z tady přítomných milých mladíků :mrk Prý objednané věci z ebay dodávají do měsíce, proto bych to ráda v příštím týdnu dořešila, chtěla bych mít totiž hezké a vlastně i pilné Vánoce :roll:papa