Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ventilator topení


pajas502

Recommended Posts

Měnil jsem uhliky,protože motorek jakoby cukal. Ložiska tam nejsou jenom kluzna pouzdra. Nakonec jsem ještě musel přeletovat tranzistory v el. regulaci otáček větráku,protože nefungovaly poslední 2 polohy. Ventilátor maká jak má a stálo to asi 2 hoďky práce .   :roker 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zdravím,

mám Peugeota 307 2.0HDI 66kw r.v. 2004 s manuální klimatizací. Problém mám s ventilátorem, kde nefungují rychlosti 2 a 4. 1 a 3 jsou v pořádku. Nefungují jak při vypnuté či zapnuté klimatizaci. Chci se zeptat, zda jste se s tímto problémem někdo setkal a víte jak to vyřešit, abych si sehnal popřípadě potřebné součástky, než budu topení vyndavat.

 

Děkuji

Upraveno uživatelem Peter Kozák
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Zdravím, mám 307 1,6 benzín automatická klima jednozonová(chladí i topí). a řeším problém ventilátoru. Poslední dobou přestaly fungovat nejspíše dvě nevyšší rychlosti ventilátoru. I když zvyšuji manuálně i na auto, vždy fouká méně. Ovladač na panelu a tlumení ventilátoru funguje, Při přepínání vyšších rychlostí je slyšet mírné bzučení jakože ventilátor přepíná, nicméně rychlosti vetší nejsou. Tento jev se začal objevovat nejdříve občas, že někdy po startu nejvyšší rychlost fungovala, teď již už vůbec. Rád bych to vyřešil než začnou vedra. Neví někdo zda je špatný ventilátor, odpor nebo něco jiného? Díky za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...chlapy zdravim vas, jsem tu kratce a nikde jsem nenasel - 307  2.0 HDI / 2002 / manual klimoska - nejde mi na ventilatoru topeni 1 a 2 stupen  / 3 a 4 jde /

ale na tyhle to nespusti klimosku. Kdyz prepnu na dvojku tak se sice klim. rozebehne - je slyset jak cvakne ale tam prave nebezi vetrak topeni. Kdyz to necham chvilku bezet a prepnu na trojku vetraku tak je cejtit z vydechu zima ale klimoska se vypne - vetrak topeni bezi, po chvilce jakmile se to provetra je zrejme ze klim. nejde. Kde prosimvas

najdu ty predradny odpory na rychlost 1 a 2 topeni, at nemusim sroubovat vsechny plasty / pakarna /. Dostanu se na to od ridice nebo spolujezdce??

Diky za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...