Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

new foto Peugeot 607 2.7hdi 2007 a pár zkušeností


Frank

Recommended Posts

Ahoj,auto vlastním druhým rokem, nevím jak bych definoval hodnocení vozu....na jednu stranu mi vytváří úsměv na tváři na druhou stranu mi vytvořilo pár vrásek...Shrnu-li to rychle když jezdí je to skvělý vůz :D, teď po výměně motoru , řídící jednotky, přední nápravy, brzdového systému, doplnění FAP, zadních ložisek s náboji, EGR venitlů, mi fakt vůz dělá už jen radost:D  rok jezdí bez poruchy, teď už jen čidlo na zadním kole ABS.....kdybych měl doporučit koupi tohoto vozu, tak jen s odborníkem co autům fakt rozumí, v mém případě sem se nechal unést vzhledem a pohodlím... na druhou stranu kdo chce opici, musí mít banány....ale věřím, že sem jeden z mála co měl takovou smůlu, nebo se nechal napálit prodejcem...každá zkušenost, dobrá zkušenost, přeju všem majitelů této lodě a jiných modelů Peugeot hodně najetých kilometrů.

post-48540-0-15030300-1414686266_thumb.p

post-48540-0-95198600-1414686322_thumb.j

Upraveno uživatelem Frank
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak mne potkalo pár životních změn, tudíš auto už spíše leží v garáži než jezdí, je to taková víkendovka...vím že s mejma investicema (300 000 včetně kupní ceny) je to pro mne celkem neprodejné auto, ale i tak mužete to brát jako že je v nabídce kdyby měl někdo vážný zájem a rozumnou nabídku, tak pište sem do kometářů...diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

doufám , že z toho aspoň 130 000,- vymáčknu... když ne, tak si ho nechám a odjezdím úplně. Teď s ním denně najedu 40km, což není moc, zbytečné mít pak takovou loď. Do týdne chci pořídit Peugeot 106 1.5d  ,  607 dám do depozitu a zazimuju jí.

Upraveno uživatelem Frank
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Frank- z toho si nic nedělej ty peníze jsem v 306-ce taky nechal a pak šla za necelých 60 tisíc do světa :(:bojim

 

to byla ta svetle modra votuzena "kundolapka" co tu nesla prodat ? :)  mozna se mnou nebudes souhlasit ale myslim ze tam bylo hoooodne nadbytecnych veci, bez urazky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...