Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 308 II SW 1,6 HDI Allure


PeterZA

Recommended Posts

  • O 4 měsíce později...

Ahoj, taky mam swcko, stejny motor aji vybavu, s aut. rucni brzdou a nemuzu se smirit s tim pazvukem.hlavne kdyz mi to budi detsko kdyz nekam dojedem a ono spi v sedacce.brzdy nam uz nekolikrat prituhly takze se dalo rozjet jen trhnutim. ani nemluvim otom jak vypadaji kotouce na zadnich kolech.samy obtisk. v pezotu mi furt tvrdi ze to tam je pro moji bezpecnost a ze to nejde vypnout.to me dycky akorad vytoci. kdyz mam dost inteligence udelat ridicak tak snad nevylezu z nezajisteneho auta. leda ze bych se kochal:-).uz sem stim oslovil aji kluky co se hrabou v softwaru aut ale zrejme musim pockat az skonci zaruka protoze to bude zcela jiste mozne jen nejakym hackem.to je samozrejme na diagnostice poznat. Dale stejne jako ty resim moznost pustit si video na displeji a tam je situace podobna.jeste snad kdyby sla ta nase navigace predelat na nav com 3D.tam de poustet video uz davno.

Kdybys tyto dve veci nejak vyresil tak tady dej urcite vedet.

Jinak super auto se spoustou prijemnych vychytavek ala tempomat, panorama, park asis.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, taky mam swcko, stejny motor aji vybavu, s aut. rucni brzdou a nemuzu se smirit s tim pazvukem.hlavne kdyz mi to budi detsko kdyz nekam dojedem a ono spi v sedacce.brzdy nam uz nekolikrat prituhly takze se dalo rozjet jen trhnutim. ani nemluvim otom jak vypadaji kotouce na zadnich kolech.samy obtisk. v pezotu mi furt tvrdi ze to tam je pro moji bezpecnost a ze to nejde vypnout.to me dycky akorad vytoci. kdyz mam dost inteligence udelat ridicak tak snad nevylezu z nezajisteneho auta. leda ze bych se kochal:-).uz sem stim oslovil aji kluky co se hrabou v softwaru aut ale zrejme musim pockat az skonci zaruka protoze to bude zcela jiste mozne jen nejakym hackem.to je samozrejme na diagnostice poznat. Dale stejne jako ty resim moznost pustit si video na displeji a tam je situace podobna.jeste snad kdyby sla ta nase navigace predelat na nav com 3D.tam de poustet video uz davno.

Kdybys tyto dve veci nejak vyresil tak tady dej urcite vedet.

Jinak super auto se spoustou prijemnych vychytavek ala tempomat, panorama, park asis.

Ahoj, ja som sa s tym uz zmieril. Mam ju zapnutu stale, iba v zime ked hlasia na noc riadny mraz tak to vypnem a ten zvuk pretrpim. O tempomate som dlho snival a teraz je to moj najvacsi kamos. Panoramaticku strechu chvali kazdy koho veziem. Ja som zatial spokojny nadmieru. A aj tebe prajem vela stastnych kilometrov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Ahoj, taky mam swcko, stejny motor aji vybavu, s aut. rucni brzdou a nemuzu se smirit s tim pazvukem.hlavne kdyz mi to budi detsko kdyz nekam dojedem a ono spi v sedacce.brzdy nam uz nekolikrat prituhly takze se dalo rozjet jen trhnutim. ani nemluvim otom jak vypadaji kotouce na zadnich kolech.samy obtisk. v pezotu mi furt tvrdi ze to tam je pro moji bezpecnost a ze to nejde vypnout.to me dycky akorad vytoci. kdyz mam dost inteligence udelat ridicak tak snad nevylezu z nezajisteneho auta. leda ze bych se kochal:-).uz sem stim oslovil aji kluky co se hrabou v softwaru aut ale zrejme musim pockat az skonci zaruka protoze to bude zcela jiste mozne jen nejakym hackem.to je samozrejme na diagnostice poznat. Dale stejne jako ty resim moznost pustit si video na displeji a tam je situace podobna.jeste snad kdyby sla ta nase navigace predelat na nav com 3D.tam de poustet video uz davno.

Kdybys tyto dve veci nejak vyresil tak tady dej urcite vedet.

Jinak super auto se spoustou prijemnych vychytavek ala tempomat, panorama, park asis.

 Odpojenie ručnej brzdy, by Ti nepomohlo, lebo ten zvláštny zvuk spôsobuje uzamknutie volantu, a nie brzda.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 2 měsíce později...

Ahoj, tak jsem si take pořídil p308 Alurku, bral jsem vůz co byl skladem a v teto výbavě je sice USB,bluetuth, atd. ale chybí CD přehrávač. Chtěl bych se zeptat zda je možné nějakým způsobem rozšířit audio tohoto vozu o CD přehrávač (nejlépe s měničem) bez ztráty záruky. Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked som kupoval auto, tak som tiez videl model bez cd prehravaca. Predajca mi povedal , ze to bol model pre svajciarsky trh. Ja sice cd prehravac mam ale cd v nom hadam este ani nebolo. Je tam predsa usb, takze ked tam strcis kluc napr. 16GB ako ja tak si na cd ani nespomenies.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš sice pravdu, ale partnerka má zálibu ve sbírce orig. CD. Málem jsem musel koupit Kia Ceed GT Line, protože má CD a dva držáky na nápoj. Což P308 postrádá... ;) Nicméně jsem slíbil, že to půjde napravit. Zítra bude vůz předán, tak se na to zeptám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tak dnes som sa zastavil v servise a opytal sa , ci by sa nedali svetla nastavit trochu vyssie. Nechcem nikoho v protismere oslepovat, ale svetla svietia na moj vkus trosku kratko. Povedali ze svetla su nastavene ok ale aj tak ich zdvihli trosku vyssie na doraz toho co je povolene aby som nikoho neoslepoval. A voala uz som spokojny :D:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to mají, ale ta "nulová" výchozí pozice je nastavená dle regloskopu. Automatika to reguluje od této polohy níže dle zatížení. Pamatuju si, jak jsme tenkrát na Vánočním srazu nastavovali na předváděcí 308 světla taky trochu výš, protože to svítilo nebezpečně nízko :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som si myslel že LED svetlá majú snímače záťaže a automaticky regulujú sklon podľa zaťaženia auta.

Ano maju, ale nastavit sa daju rucne skrutkou pri svetlach.

 

 

No to mají, ale ta "nulová" výchozí pozice je nastavená dle regloskopu. Automatika to reguluje od této polohy níže dle zatížení. Pamatuju si, jak jsme tenkrát na Vánočním srazu nastavovali na předváděcí 308 světla taky trochu výš, protože to svítilo nebezpečně nízko :myslim

Presne  tak svietili na moj vkus moc blizko pred auto. V meste to nevadi. Vadilo mi to hlavne mimo mesto ked clovek isiel 90 a to treba vidiet trochu dalej. Nasiel som ohladom toho nieco na nemeckom fore. Tam si to ludia nastavovali vo velkom aj sami, aj v servise. Ja som ale nechcel nikoho oslepovat tak som sa stavil v servise a dali to trochu vyssie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Cau, sice mam klasicke halogeny ale taky jsem je nechal zvednout v service co to slo, jak pises pri 90+ jsem moc nevidel, nyni je to uz v pohode. Tak mi to pripada ze holt vsechny typy svetel nastavuji ve fabrice nizko :nevim

 

Jinak 308 SW GT nadhera, ja ted snivam o 308GTi :D

Upraveno uživatelem Boris_Britva
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...