Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

307CC: dálkový start motoru, předehřátí, rozmražení auta...


Guest ph56

Recommended Posts

téma je jasné: minulou zimu mě hodně rychle přestalo bavit dobejvat se do zamrzlýho CCčka, tak spřádám plány jak si auto předrozmrazit. Napadlo mě dodělat dálkovej start motoru, tak budu rád za každou dobrou radu nebo doporučení či praktickou zkušenost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano na dálku motor zapneš i případně vypneš......

 

ph56 mě zajímá jestli máš model 307 před nebo po face edit: ted se dívám že máš 2003 tudíž před face

 

Tony ty máš před face

 

Před a po face...je různé zapojení dálkového startu

Upraveno uživatelem Přema
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám 2003 to je druhý auto, CC mám 31.5.2005 vyrobenej. Elektrika je Full CAN ale maska je ještě stará. Nový masky šly do výroby pár dnů pozdějc.

 

Co se týká elektriky a elektroniky, můžeš hovořit v cizích termitech, nějakej ten zesík apod. už jsem sletoval ;)

Upraveno uživatelem ph56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechcu tady spamovat, chápu že to možné je za určitých podmínek, kterých jsem si plně vědom ale mě spíše zajímá to elektrické zapojení a jak velký zásah to je do ŘJ.

Protože vrtat se a dávat něco navíc do elektriky u peugeota je sázka do loterie.

Na minulém autě, jsem měl udělátko ze subaru, že se mi motor vypnul až po nějaké době co jsem vytáhnul klíče ze zapalování a šel si sednout na pivko na zahrádku, byla to frajeřinka ale roboty po chuja .... nakonec to stejně přestalo fachčit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...