Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prosím zamknout Uvažuji o koupi outdoorové kamery


Návštěvník

Recommended Posts

Rozmýšlím nad koupí nějaké té kamery.

Mám favority: Rollei 5S Standard, Rollei S-50 WiFi, EVOLVEO SportCam W8.

Vlstníte někdo výše uvedené modely? Chtěl bych vidět reálné videa z nich. Případně, kdyby byl někdo ochoten kameru zapůjčit. Na zapůjčení nadízím finanční zálohu ve výši ceny nového kusu.

Beru každou osobní zkušenost, pokud máte i jinou kameru, dejte vědět.

Nepište mi sem prosím že Ferda v hospodě řikal že Máňa z prasečáku má to či ono a je to takový, nebo makový. :-)

Díky

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Meli jsem s mladou GoPro Hero 3 ale prestali jsem ji vyuzivat a tak sla do sveta a jednak jsem potrebovali nejakou tu korunku. Muj nazor, za ty prachy co na stala bych mel dneska dve na stejne kvalite zaznamu ci odolnosti, ikdyz jsem ji moc zabrat nedavali(extremy)

Upraveno uživatelem Tony Stark
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to fakt, GoPro má cenu jen pro toho, kdo využije ty vlastnosti a dobrou konstrukci. Nehodlám do ní investovat. Já bych ji potřeboval na kolo, lyže a na vodu. Takže vodotěsnost do 3 metrů mi bohaté stačí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do vody jsem to nebrali, ikdyž jedná vtipná, jednou mi to spadlo do studny a po cca 20 minutách lovení jsem to vytáhnul (bylo tam málo vody, spíše taková studna na chlazení pivka v létě)

Pár pádů, jednou po schodech sletěla to je tak všechno ale jak říkám, ta cena je přemrštěná ale má mladická nerozvážnost asi nevěděla co s penězi ale pak šla stejně do světa.

Kup něco s rozvahou, pak se to dá stejně prodat. Jo jediné co si pamatuju, že při dešti to mělo zajímavé záběry ze kterých se dali udělat dobré snímky.

Upraveno uživatelem Tony Stark
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, mohl by jsi mi někam hodit video z tý kamery? Nezajímá mě produktový video zpracovaný pro prodej. Chtěl bych vidět něco přímo z tý kamery od člověka, kterej to přímo používá. Ale narovinu ta cena se mi za ty parametry co uvádíte na webu zdá dost. Co tam je ta fullhd za desítku, to je asi jiná liga. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně ji nemám,ale holky si na dovču od švagra vzaly go pro 3 myslím,bylo to i pod vodou, synchronizuje se to s founem,takže se to nastaví uplně idealně na zaběry na display founu a kvalita fotek i videii super,švagr si to bere i na lyže a motokáry a nema to za ty kačky chybu. Dával za to v akci někde v Praze předloni před vanocemi necelou osmičku. 

Upraveno uživatelem Milan+
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...