Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Stále svítí světla zpátečky


106sport

Recommended Posts

Omlouvam se jestli se to uz resilo ale nemohl jsem to nikde najit tak zalozil nove tema. Problem je takovy ze stale sviti svetla zpatecky -pri zapnutem zapalovani. Nepomuze kdyz odpojim konektor, zkousel jsem v nem i propojit kontakty mezi sebou, proto jsem vyloucil vadny spinac v prevodovce. Vymenil jsem zadni svetla za jine ale ani to nepomohlo. Ted mam vytahle zarovky a nevim co s tim. Ostatni svetla funguji jak maji, poradi me nekdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a kama ty kabely vedou? to vede jednim prahem a pak pod dverma kufru to vede i na druhe svetlo nebo jak? vypada to ze do spinace v prevodovce vede kostra kterou to spoji -(zkousel jsem zkouseckou) tak to potom nekde musi chytat kostru o kastli -prodrenej drat, ale nemuzu prijit na to kde, vsechny ostatni svetla jsou funkcni a nezavisle na zpateckach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlépe je situace zapojení čitelná ve schématu elektrického zapojení v knize Citroën Saxo - Jak na to?, strana 294.

Zde je naprosto čitelné, že + pól z baterie jde do spínače zapalování - pojistkové skříně - spínač zpátečky - levé a pravé zadní skupinové světlo.

Veškeré spínače a relátka spínají napětí, kostra je pevná a společná. Samozřejmě pokud se nejedná o dodatečný Home Bastling Technologies, pak je potřeba věci uvést do původního stavu.

 

P.S.: Odkaz ke stažení výše uvedené knihy je k dohledání zde na fóru a pro majitele P106 (či Saxo) je morální povinností ji mít k dispozici. Já už bez ní nedolévám ani směs do ostřikovače :ticho

Upraveno uživatelem Namor74
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...