Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rozměry povolených kol/pneumatik dle motorizace pro 508


MJSytic

Recommended Posts

prakticky je to vsak nezistitelne, kedze popis na disku je z vnutornej strany...pre pokutu alebo STK by muselo ist najprv koleso dole, aby zostili ten rozmer...sam ma disky pre zimne gumy ine ako mam napisane v TP (kupil ich este povodny majitel)...jedine problem by mohol nastat pri nehode resp. znaleckom posudzovani, ze auto nemalo predpisane disky a mohol by to byt problem pri dokazovani niecoho ineho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi máš pravdu v případě, kdy rozdíl ET je kolem 5mm, ale pisatel bude mít rozdíl 15mm a to už je vidět :myslim, jinak na poslední STK mi technik sundal všechny poklice (mám plecháče) a disky si prohlížel s baterkou...,auto na vedlejším kanále mělo sundané jedno kolo (nevím z jakého důvodu), takže pro technika STK asi není problém si kolo sundat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tam kam jezdím na STK je cedule že se musí před vjezdem sundat poklice , dokonce to nechal sundat ženskou která jednu poklici sundavala 10minut , jediné co udělal že jí pujčil rukavice , vletěl jsem tam a serval jsem ty zbývajíci poklice a utrousil jsem hlasitě něco o ko..ko..tovi . Takovou důkladnou prohlídku jsem pak ještě nezažil :D

Při nehodě kterou moje žena nazavinila jsem se pohádal s pojišťovákem kterej tvrdil že jsou na autě nepovolené rozměry gum , samozřejmě byly zapsané ve VTP. Tak že já na auta cpu to co tam má být.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Originální alu disky na mém P508 GT jsou v docela žalostném stavu, takže uvažuju o tom, nechat je na "doražení" na zimu a na léto pořídit novou sadu kol. Bohužel, co jsem koukal na eshop Peugeotu, tak i po "slevě" je nákup celý sady v 18" docela za raketu, takže nákup originálů pravděpodobně vyřazuju z dalšího rozhodování. Povedlo se mi najít v rozměru 8x18 5x108 ET42 (rozměry přesně dle techničáku) dokonce i nějaký disky, který by se mi docela zamlouvaly, byť žádný se bohužel vzhledem nevyrovná originálu, což jsem nečekal. Velikost středového otvoru u disků bych u prodejce samozřejmě ještě ověřil, protože tato informace se bohužel takřka nikde na eshopech neuvádí.

Mám ovšem dotaz, jak to bude  v případě, že bych i novou sadu osadil TPMS ventily, půjdou ventily i na neoriginální disky vůbec namontovat a v případě že ano, jak to bude potom při každém přezouvání na jaře a na podzim, bude nutno vždy na diagnostiku s novou sadou nebo si jen auto načte nové ventily a bude vše v pohodě? U mé předchozí P607 by muselo auto na diagnostiku vždy při přezouvání, proto jsem se na na ventily na zimní sadě vybodnul, u P508 to ale může být třebas jinak. Další dotaz je, zda bude možno použít originální šrouby nebo bude zapotřebí pořídit novou sadu? Rád bych byl připraven dopředu a nechtěl bych řešit vše narychlo v okamžiku, kdy bude auto v pneuservisu, proto se radši ptám tady. Na foru jsem hledal, ale bohužel odpověď jsem nenašel. Díky za případné informace.

Upraveno uživatelem Hodo65
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pri objednávke v eshope udávaš o aké auto sa jedná a podľa toho dodajú disky s krúžkami v správnej veľkosti. Seriózne ešopy dodávajú k diskom v cene i skrutky. Originály ti pravdepodobne nebudú pasovať keďže majú rovnú dosadaciu plochu. Kompatibilitu s TMPS by mali mať disky v eshope vyznačené, skús vyhliadnuté disky pozrieť v rôznych eshopoch, kým to nezistíš. Dnes to je už ale štandard a kompatibilné pravdepodobne budú. Čo sa týka diagnostiky a snímačov, neviem ako to je u tvojho staršieho ročníka, ale ja som na zimné kupoval senzory z aliexpresu a bez diagnostiky fungujú a aj pri prehadzovaní sád netreba nič riešiť. Je možné, že raz budeš musieť na diagnostiku kvôli prvotnej registrácii a potom by už prehadzovanie nemal byť problém auto by si malo pamätať dve sady. Možno sa ozve niekto kto to vie presne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AnotherOne: Díky za informaci, zkusím prověřit v eshopu jak tu velikost středového otvoru, tak i to, zda disky osadí středícími kroužky. Bohužel na webu výrobce (INTER ACTION) jsem nenašel ani informace o kompatibilitě s TMPS senzory, ani informace o velikosti středového otvoru. Jak to bude s diagnostikou, počkám, jestli se neozve někdo, kdo má přímou zkušenost se starším modelem a dvěma sadami se senzory.

Laďa: Právě proto, že se mi nechce moc chodit po úřadech, našel jsem radši disky, který maj všechny parametry, který jsou už v techničáku zapsaný. Ale ještě uvidím, víc by se mi líbily jedny disky, který maj ET40 místo požadovaných ET42. Asi by s tímto rozdílem neměl bejt problém, ale nechci řešit případný problémy kvůli takový maličkosti, jako rozdíl 2 na hodnotě ET.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

vono je taky na ten index důležitý jestli máš SW a nebo nemáš,  taky do toho trochu figuruje  motor . Tak že to co má soused s 508 nemusíš mít psané v TP ty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...