Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rozměry povolených kol/pneumatik dle motorizace pro 508


MJSytic

Recommended Posts

Jen na doplnění, snímače tlaku v pneumatikách - TPMS, tak jak jsou instalované v Peugeot jsou zcela k ničemu, protože hlásí jen stav, kdy pneu je prázdná, správná funkce TPMS je online na display, kdy ukazuje aktuální stav v jednotlivých pneu, t.j. tlak a teplotu, např. http://www.aliexpress.com/store/product/tyre-pressure-monitoring-system-connected-with-car-dvd-player-TPMS-4-Internal-sensors-PSI-BAR-display/210553_840951183.html, který používám já již cca 2 roky k plné spokojenosti.

 

Ale dyt oni hlásí i pokles tlaku v pneu pod určitou hranici ne jen píchlou pneu ;) A to co ukazuješ tyhle sensory samozřejmě umí, myslím, že přes diagnostiku to lze zobrazit, bohužel peugeot nemá software který by to někde zobrazoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to všechno vyplynulo z toho, že jsem před dvěma léty vyhodil originál navigaci, jakožto neskutečný šmejd, který alespoň v té době toho uměl velmi málo a instaloval dotekovou GPS pod OS Windows, takže kvalitní navigační program, komplet čeština, mnoho hlasů, radary, POI a zejména aktualizované mapy. Navíc zachování kompletních funkcí ovládání Jostikem a tlačítky na volantu. A potom jsou ty hračky jako TPMS, couvací kamera se zachováním zvukové a obrazové funkce senzorů na LCD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

zpet k pneu a velikosti kol

 

nezda se vam za 18 uz je moc. U nerovnosti auto skace jako zajic a trpi tim podvozek.

 

Co byste doporucili aby byl zachovan komfort  a setril podvozek , asi je jasne ze 16 s profilem 60 ale to vypada blbe

 

ja mam zimni na 17" profil 55 a mam v planu koupit i letni .

jak jezdite vy a jak vam to skace ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

no za mě když jsem jezdil v GTčku s 19" tak to bylo fakt tvrdý, ale když měl zimní 18" byla to pohoda... proto jsem si i 18" koupil

když by jste je někdo chtěl, prodávám ;)

http://auto.bazos.cz/inzerat/45225634/Brock-18-5x108-FordPeugeotCitroenRenault-2354518.php

za mě ty 18" byl takovej dobrej poměr mezi komfortem, použitelností a zároveň i jízdními vlastnostmi a spotřebou ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...
  • O 3 měsíce později...

Vracím se k tomuto tématu. Jaro je sice ještě daleko, ale už se postupně koukám, jaké ALU pořídit na letní sezónu. Ty stávající nejsou v TOP stavu, tak je nechám na zimu. 

Chtěl bych origo a musí to být 18" (mám pěkný 18" letní pneu). Máte prosím někdo přehled, z jakých kol můžu pro GT vybírat?

 

TYHLE by se mi třeba moc zamlouvaly, ale nevím, jestli by pasovaly :myslim  VTP říká u 18": 8.0 J18 ET42 - by asi byly o 1,5cm víc ven, co?

post-1103-0-20426600-1447976980_thumb.jp

post-1103-0-57656100-1447976980_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Copak voni by se tam ještě možná vlezly, ale tohle jako originály fakt nevypadá a jestli sou to nějaký polský bláta tak potěš koště ;) Do nedávna byli na sbazaru fungl nový kola z RCZka, škoda že si neháněl dřív... Ale neboj, do jara se něco objeví ;) Jen jestli můžu doporučit, drž se originálů, ta kvalita za to stojí... Takže cokoliv z 508, C5, nové 308

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak origo jednoznačně upřednosťuju ;) Tyhle se mi líbí vzhledově - jestli jsou origo právě netuším - píše, že jo :D  Co jsem pátral, tak to vypadá na kola pro RCZ   :myslim Jsou i na EBAY a Peugeotu

Nejvíc se mi z origo líbí tyhle: http://eshop-peugeot.cz/cs/kola/812-hlinikove-kolo-peugeot-style-09-17-508.html Ale co jsem koukal, tak je dělají asi jen v 17" :(

Na výběr toho dalšího moc není http://eshop-peugeot.cz/cs/81-508 V podstatě buď STYLE 08 18" nebo Peugeot STYLE 07 18"
Z nový 308 se mi líbí ty pro GT - akorát nevím, jak jsou na tom s rozměrem :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Měl bych prosbu pro majitele GT verzí. Mohli byste se prosím podívat do VTP, jaký rozměr kol máte povolen? Zjistil jsem totiž, že mám v techničáku jako základní rozměr uvedeno: 7.5 J18 ET49 s pneu 235/45 R18 95W

Na ten se ale ServiceBox tváří, že pro GT není :aut

Máte to tak stejně, nebo to mám uvedeno špatně?

post-1103-0-43222500-1452174155_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...