Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

audi a 6, kolik byste nabidli ?


BV406

Recommended Posts

vim, ze to je asi blby dotaz, ale prece to tady zkusim, vim, ze se tady spousta lidi mota kolem aut, tak by me zajimalo, kolik baste dali za nasledujici auto... jeste jednou rikam, KOLIK BYSTE DALI, ne za kolik se nabizi na netu, v bazarech apod. :), jedna se o:

 

audi a6, sedan, rv 2003, 2,5 tdi, 132 kw, automat quattro, najeto aktualne asi 250 tisic

- v roce 2011 celkem dost zborena na predek, osm mesicu nam to tady stalo na hale, nevim ted z hlavy jestli byly nejak chyceny nosniky, je mozne, ze se natahovaly

- opraveno, menilo se pokud si dobre pamatuji

 

-oba chladice, tzn. klima a voda

- jedna hlava, dve vacky a s tim spojene veci

- nejake ty kladky, klimakompresor, asi i altik a tak

-cela plecharina vpredu, kapota a jeden blatnik

-jedno kolo

-palubka byla znicena vystrelenymi bagy, opraveno bez pytlu, takze bezpecnostni prvky v podstate zadne !

-predni sklo

 

letos zjara zase pomuchlany predek, ale to se resilo uz jen vymenou plechu, tusim jen blatnik

 

aktualni zavady:

-zamek PZ dveri, asi motorek

-odnekud porad chcije servo, takze kaluze pod autem, asi nejake spojka nebo priruba, snad, pokud nic horsiho

- nefunguje serizeni svetlometu na zaklade vahy ridice, jsou pochopitelne original xenony, kdo vi co tam je spatne

-neco vybiji baterku, staci aby auto dva tri dny stalo a uz nenastartujeme

-turbo ma divny zvuk

-vpredu vlevo neco porad tluce, jakoby uvolneny plech nebo nejaka tycka, nezjistoval jsem, takto to jezdi uz pres rok

 

co bylo jeste meneno:

-ty kosti predni napravy, kdy se meni cela sada, tusim dva roky zpet

-rozvody a kladky byly meneny tusim tak kolem 190 tisic km

 

interier vcelku zachovaly, takovy ta kombinace kuze a kvalitniho semise, jen ta palubka bez pytlu, v sedadlech jeste jsou

je to auto, se kterym jezdil sef, zadny zavodnik, motor jde vcelku dobre, neramusi, ma pravidelny beh, automat radi, otazkou je, jestli dobre nebo ne, proste auto jede

 

kolik byste dali za tento vuz v tomto stavu ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, schvalne sonduju, jelikoz sef uz kvuli sve nemoci za volant nesedne, tak uz to tu zase mesic stoji, a musim s tim furt sibovat, kdyz neco potrebuju na hale udelat, nekdy predtim jeste dobijet baterku... mlady (syn sefa) to nevyuzije, tak uvazuju,protoze odchazim z firmy, ze bych ji vzal s sebou...

 

jenze, jak znam jejich uvazovani, tak si mysli, ze to ma bezmala stotisic hodnotu  :roll .. kdyby na to prislo, tak jsem ochoten jim dat za to, kdyz vim, co vsechno tomu bylo, 30 max 40 tisic

 

jo, jeste jsem si vzpomnel, ze za opravu jsme tenkrat tusim dali asi necelych 150 tisic....

Upraveno uživatelem BV406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám zkušenost s čelním nárazem se 406kou--ač jsem jel opatrně, mladý divoký pitomec mě sejmul zepředu-- bez bagů bych tu údajně nebyl, takže bych vědomě do auta bez nich ani nesedl , nekupuj to :myslim

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teď vás asi pežoťáci trochu zvednu ze židlí ,ale věčná škoda ....že se nepokračuje v platfotmě CX ... motor na kolejnicích ,co při čelním sjel pod kastli, rezerva nad motorem jako součást deformační zony...

 

ten vrak dej do AAAček ,za utržený prachy si kup nějaké pohodlné auto ,nějakého pažouta v kombi a kašli na ultra drahý servis na Aúúdinu.

Na pažoutu si drtivku oprav uděláš za třetinu ceny.Navíc - Audi je na německé silnice,na české tankodromy a naší hlavní testovací dráhu na tlumiče D1 jedině francouze nebo OFF Road.Nemáš záruku ,že nebudeš řešit časem opravy ,co už někdo spáchal tím ,že to zbořil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, schvalne sonduju, jelikoz sef uz kvuli sve nemoci za volant nesedne, tak uz to tu zase mesic stoji, a musim s tim furt sibovat, kdyz neco potrebuju na hale udelat, nekdy predtim jeste dobijet baterku... mlady (syn sefa) to nevyuzije, tak uvazuju,protoze odchazim z firmy, ze bych ji vzal s sebou...

 

jenze, jak znam jejich uvazovani, tak si mysli, ze to ma bezmala stotisic hodnotu  :roll .. kdyby na to prislo, tak jsem ochoten jim dat za to, kdyz vim, co vsechno tomu bylo, 30 max 40 tisic

 

jo, jeste jsem si vzpomnel, ze za opravu jsme tenkrat tusim dali asi necelych 150 tisic....

Pokud Ti to nechá do čtyř pětek,tak to vezmi a prostřel dál a neřeš to. Stale se najde dost kupců co to vezmou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to nechápu. Teda TY co tady píší jaký je to vrak a nedoporučujete to koupit pro sebe, ale na kšeft to jo. Prodat to nějakýmu chudkovi který se v tom minimálně přizabije. Všechny bych vás tady hnal k zodpovědnosti v případě následné nehody. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...