Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jezdí někdo na 15" plechách ET23?


Marcel505

Recommended Posts

Dostali se mi do ruky pěkné plechy, 6J15H2 ET23.

Patrně patří na P207 nebo C3, to mi ukázal konfigurátor. Nebo se ET23 na P307 dávalo???

 

Zvažuji je dát na P307, ty 4mm nebude takový rozdíl... (P307 má plechy s ET27)

 

Co myslíte? Jo, ne?

Já bych nerad dával něco jiného než má být. Tak je buď použiji, nebo prodám...

 

Ty původní totiž pěkně reznou, a tyhle ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou to jen 15", tak se škrtání nebojím. Stejně tak si nemyslím, že by ložisko nebo něco na nápravě mohlo trpět.

 

Já jen prostě mám rád vše tak jak má být tak mám trochu dilema. :(

 

Do TP mrknu, ale předpokládám, že tam bude Et27, tedy to co je na discích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Buď v klidu, jediné co to přínáší, je že kola jsou více venku, já třeba s tak velkým ET projíždím zatáčky jako raketa a nemusel jsem ani snižovat podvozek. Drží to jak přilepené. A jediné co častěji měním je spodní čep ramene, nic víc ale to je směšná položka.

Upraveno uživatelem Tony Stark
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marcel505

 

divím se, že jako člověk motající se kolem aut řešíš takovou kravinu tady, není mým úmyslem tě urazit , ale jde jen o ty 4mm..., resp. co vlastně chceš? máš disky které nerezaví,ale taky nepasují podle TP, ovšem technicky je tam dáš, což ale nechceš, protože máš rád v papírech pořádek...,svatá prostoto :roll

 

to jako máme rozhodnout my tady??? :D

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ozzy56: Chtěl jsem vědět názor ostatních a ten jsem se tu v "téměř" většině případů dočetl.

 

Já vím že jde jen o 4mm, taky jsem si říkal, že to bude ok, ale info od Tony Starka mě překvapilo. Nečekal bych, že to bude častěji odnášet spodní čep.

 

Rozhodnu se sám, ale slyšet názor ostatních mi v rozhodování pomůže... Měl jsem do téhle doby dojem, že od toho toto fórum je...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4mm na jedné straně nemají na spodní otočný čep žádný, opakuji žádný vliv :roker

 

Marceli--pokud předem napíšeš, že bys nerad dával nesouhlasné disky s TP, tak názor ostatních je ti k prdu, forum je určitě i k tomu, aby poradilo, ale když předem zavrhneš odpověď A i B, forum nemá jak poradit... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám letní ET24 (dle TP) a na zimu ET18 a vůbec to neřeším. :D

Ono to nižší ET na zimu je vhodnější, jelikož je více místa mezi pneu a podběhem pro případný sníh. 

 

Ale odpověd si musíš najít sám ... je to jen tvá volba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.autolifers.com/torchlight-ryan-byrnes-205-gtis/

 

Mám na 307 kola z 205 6J15 ET15 a nemám žádný problém . Pneu  195/ 65/15  letní.   Kola jsem musel nechat vyvážit a dát  tenký závaží jinak hrozilo škrtání závaží o brzdič. Jinak kola sedí lépe je i lepší ovladatelnost auta v zatáčkách (lépe sedí).  Zimní origo 6J15 ET 27 195/ 65/ 15

Upraveno uživatelem kacaba12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tony Stark: Já se nepodíval do předposledního Tvého příspěvku, že máš na mysli ET15. Tak to už ok...

 

4mm na jedné straně nemají na spodní otočný čep žádný, opakuji žádný vliv :roker

 

Marceli--pokud předem napíšeš, že bys nerad dával nesouhlasné disky s TP, tak názor ostatních je ti k prdu, forum je určitě i k tomu, aby poradilo, ale když předem zavrhneš odpověď A i B, forum nemá jak poradit... :myslim

 

Přemýšlím, jak lépe jsem to mohl napsat... Krom toho že jsem měl dotaz "Co myslíte? Jo, ne?" dát na konec mě zásadně jiná varianta nenapadá.

Kdybych napsal, že asi zvolím variantu A, asi byste mi ji jen potvrdili.

Kdybych se rozhodl pro variantu B, patrně by jste mi ji všichni vyvraceli.

 

Tak jsem naznačil, že se mi ani do jedné nechce... Aspoň to o to byla zajímavější diskuze. :D

 

(Přiznávám, mohl jsem to lépe formulovat, ale nějak nebyl čas a už mi to poslední dobou moc nemyslí...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...