Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Osvětlení garážového stání ?(zářivka/LED/úsporka)


macho

Recommended Posts

Charlie, já mám u každého PIR normální dvouklapku vypínač, jednou ovládám furt rozsvíceno - PIR a druhou klapkou mám možnost vypnout PIR, kdybych nechtěl, aby rozsvěcelo.

ahoj  budu to muset udělat jako ty...

protože nejde udělat aby fungovalo jak PIR a současně svitilo furt přes vypínač,v čidle cvaká a nefunguje....

takže jednou klapkou ovladání PIR zapnuto/vypnuto a druhou klapkou manuální rozsvěcení zapnuto/vypnuto

nebo to ten elektrikář neuměl....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Nenašel jsem nikde vlákno bytové osvětlení apod. a tak to napíši sem, potřebuji poradit vybrat nové LED žárovky na osvětlení kuchyně/obývaku/ložnice do starého bytu.

 

Aktuálně tam jsou žárovky Halogenky s paticí GU10 a nejsou nikterak kryté či schované ve stínitku ale problém je takový, že to prd svítí a chci to nahradit vyšší svítivosti se širším rozptylem a hlavně nižší spotřebou. Aktuálně tam jsou GU10 35W, 230V/40°,2800K, 185lm, 3H - což nevím co to znamená.

Už asi 2hodiny čumím na net a nevím si s tím rady, nejraději bych to koupil někde v kamenné prodejně v OVĚ případně přes eshop ale ověřeného prodejce, hodíte mi sem nějaké rady/odkazy atd ... prosím? Děkuju.

 

Je tam obdobné světlo ale pouze na 3 žárovky, měnit jej nechci.

m1841.jpg

Upraveno uživatelem Tony Stark
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, Tony Stark napsal:

Nenašel jsem nikde vlákno bytové osvětlení apod. a tak to napíši sem, potřebuji poradit vybrat nové LED žárovky na osvětlení kuchyně/obývaku/ložnice do starého bytu.

 

Aktuálně tam jsou žárovky Halogenky s paticí GU10 a nejsou nikterak kryté či schované ve stínitku ale problém je takový, že to prd svítí a chci to nahradit vyšší svítivosti se širším rozptylem a hlavně nižší spotřebou. Aktuálně tam jsou GU10 35W, 230V/40°,2800K, 185lm, 3H - což nevím co to znamená.

Už asi 2hodiny čumím na net a nevím si s tím rady, nejraději bych to koupil někde v kamenné prodejně v OVĚ případně přes eshop ale ověřeného prodejce, hodíte mi sem nějaké rady/odkazy atd ... prosím? Děkuju.

 

Je tam obdobné světlo ale pouze na 3 žárovky, měnit jej nechci.

 

Podívej se tady: https://www.hornbach.cz/shop/LED-zarovka-Philips-4-6W-GU10-390lm-4000K/6124778/artikl.html

Jestli budeš chtít nějaké jiné, tak ti určitě poradí..:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tam dneska byl osobně v Bohumín-Záblatí a mají tam toho kvanta a za super ceny. Rozdíl je obrovský až markantní. A vzhledem k ceně, už halogenky nikdy nekoupím.

Personál mladé usměvavé fešandy, žárovku mi přímo ukázaly jak svítí ale do ruky jak je zpracovaná a jsem na 1000% spokojen, navíc jsem využil akci 5+1grátis, takže jsem za 6 resp. 5 kusů těhle zaplatil 273,-Kč vč.DPH.

 

https://www.smdledzarovky.cz/led.zarovky/gu10.bodovka/led.zarovka.5w.9xsmd2835.gu10.450lm.tepla

IMAG1521.jpg

IMAG1520.jpg

IMAG1519.jpg

Upraveno uživatelem Tony Stark
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...