Jump to content
  • Aktuální cíle darů

406 koupit či nekoupit

synerx

Recommended Posts

Ahoj Lidičky,

mám dotaz, naskytla se mě možnost koupit 406 z roku 1995, a má najeto 175000 km za 100000 kč. Zdá se mě to dost starý a že to má hodně na tachometru. Interier je dost zašlej a exterier taky neni žádná sláva, ale jde to. Akorat je trošku ohlý práh, ale bourany to nebylo a jinak je to v celkem dobrym stavu. Opravdu pežo?ácky motory vydržej 400000km?

Prosím o Váš názor, díky za odpověď.

Pepa

tak jak to licis, bych se na to auto uz znova nepodival... sou auta o dost starsi v zachovalejsim stavu, takze neni duvod kupovat takove auto, radsi si priplat...muj nazor... velice slusnou 406tku starsi model koupis uz s plnou vybavou kolem 150tisic..je to sice o 50k vic, ale taky to bude o necem jinem asi

Ridil bych se podle vzhledu interieru a exterieru. Auto Ti musi byt uz na pohled sympaticke, ciste a fajn. Mam vzdycky pocit ze jak se majitel choval k interieru, tak i k podvozku atd. Technicke veci se daji vymenit (loziska atd.) ale zasly nesympaticky interier budes mit na ocich porad.

Ta cena je (bez klimy) primerena, ale zadna slava. Co servisni kniha, dva klice, jistota puvodu?

175000 je OK, opravdu to 300 az 400 vydrzi (vlastne asi i vice, davali jsme auta do srotu z jinych duvodu - povodne, havarie atd) Kdyz uz o tom mluvim, tak nejvice skodi zatezovani zastudena - mame firmu pod kopcem a pokud ho borec kazdy den vyjede ze studenym motorem, tak auto nedozije 300 - vyzkouseno.

A jeste neco: nabidka aut je obrovska, takze pokud mas sebemensi pochybnosti, tak nekupuj.

[upravil dne 21.10.05 P607Olda]

[upravil dne 21.10.05 P607Olda]

díky za rady,

motor je to 1,8

dva klíče nevím

elektr. okna

rádio s ovládáním pod volantem

2 aerbegy

posilovač

centrální zamykání na klíči

servisní kniha končí někdy na 60000

bylo to dovezený z německa v roce 2000

a od tý doby jeden majitel u nás

jistota původu celkem je

tak jsem to probíral se ženou, a asi se na to vykašlem, a zkusíme si sehnat něco jinýho.

Předevčírem jsem psal v POKECu o tom že vím o prodeji 406 1,8 16v za 95 000,-. Má modrou metalízu, originál Peugeot elektrony, klima, po velké opravě přední nápravy a najeto to má do 150 000 km. Rozhodně lepší nabídka, než jakou jsi řešil ty. Pokud o tom budeš uvažovat, tak rychle a ozvi se na 608 400 069.

Původně zaslal: synerx

Ahoj Lidičky,

mám dotaz, naskytla se mě možnost koupit 406 z roku 1995, a má najeto 175000 km za 100000 kč. Zdá se mě to dost starý a že to má hodně na tachometru. Interier je dost zašlej a exterier taky neni žádná sláva, ale jde to. Akorat je trošku ohlý práh, ale bourany to nebylo a jinak je to v celkem dobrym stavu. Opravdu pežo?ácky motory vydržej 400000km?

Pepa

Ani nahodou nekupuj. Podle toho, co pises o vzhledu interieru a ext., tak se k tomu majitel asi moc hezky nechoval. Tim padem pochybuju, ze delal nejakou pravidelnou udrzbu ... abys do toho dalsich 50tis. nenarval.

Jinak pokud jde o ty kilometry, tak si pridej jeste tak 100tis. a pak to mozna bude souhlasit, ale opravdu jen mozna. Ty motory vydrzej, to je pravda, ale na tak stary auto je 175tis. Km docela malo a pokud to nebudes mit dolozeny primo servisni knizkou, tak tomu moc never. A jestli to je 1.8 8V, tak to uz bych vubec nevahal a shanel neco jineho.

Ale jinak se 406kou jako takovou bys mohl byt spokojenej.

[upravil dne 21.10.05 Petr X]

Původně zaslal: synerx

Ahoj Lidičky,

Pepa

Zdá se mi drahá na ten rok a ty kilometry.

Dají se sehnat i levnější.

Kup si Autoannonci a podívej se.