Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Auto Kelly, Modřany


Krt€K

Recommended Posts

Ahoj všem, kdybyste potřebovali něco koupit ve výše uvedeném obchodu, vyhněte se prodejci jménem Cekota. Uznávám, moje chyba byla, že jsem z hlavy nevytáh patici na zpátečku, ovšem neprojevil ani trochu ochoty a jen opakoval, že to mu musím říct já. Když jsem mu řekl, že to je na P406, tak řekl, že to z hlavy neví a ani se nepokusil to najít. Takže pokud se s ním setkáte, buďtě vyzbrojeni nejlépe kódem zboží, protože pán jinak asi nefunguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Najit se to v Kelly dá uplně snadno, stačí vědět co je to za auto, i patice je uvedená

 

 

Díly karoserie a osvětlenížárovkysvětlo zpátečky

 

99.99.995 Žárovka Starline P21W 12V 21W BA15s - bílá
Typ světla: P21W
napětí [V]: 12
jmenovitý výkon [W]: 21

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Věrohodnost tohoto katalogu, podobně jako jiných katalogů třetích stran, je zvláště u francouzských vozů dost problematická i u normálních náhradních dílů, kde často v katalogu nacházím alternativy, které se na daný vůz nikdy nemontovaly ani tam namontovat nejdou, natož pak u dílů univerzálních, kde se to přiřazuje stylem ententýky, či naopak přiřazení chybí. Zvláště v době online katalogů a hlavně serviceboxu je nanejvýš rozumné si nejprve vyjet OEM číslo a podle toho pak teprve hledat nabídku, případně ještě ověřit přímo na autě, co tam skutečně je, jestli tam nezavládla nějaká lidová tvořivost. Univerzál typu žárovka by mě skutečně ani nenapadlo v přiřazení hledat, natož se na něj ptát, protože bych tomu výsledku prostě nevěřil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...