Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Auto Kelly, Modřany


Krt€K

Recommended Posts

No zrovna u Octavie II. modelový řady je multiplexní rozvod. To znamená, že jedním drátkem jde do jednoho vlákna nevím přesně, něco kolem 5V a svítí to jako obrys. Po zapnutí mlhovky jde tím samým drátkem do toho samého vlákna 12V a svítí to jako mlhovka. To samé brzdy. Octavia II. Má celkem 4 obrysová světla (žárovky) na každém zadním světle. Nemá ani jednu dvouvláknovou žárovku.

4W celoskla jsou v těch malejch bočních.

Zástupné funkce světel tyhle auta mají, ovšem není to standart a musí se dokódovat. Pokud to podporuje řídící jednotka.

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hehe, ja do Vysocan donesl dvouvlaknovku do zadnich obrysovek. Jeste jsem to vymontovaval pred jejich prodejnou abych mel jistotu a prodavaci jsem ji podal. A odnesl jsem si zarovky na 24V

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při nákupu v Kelly spíš doporučuju dávat si pozor na jinou věc. Ono jak určitě víte, koupené díly můžete v nějaké době bez problémů vrátit, a hodně se toho využívá. Hlavně v případech, kdy je na autě víc možností něčeho, prostě se objednají všechny varianty a ty nepoužité nepasující se vrátí, zcela běžná praxe. Jenže to taky láká k tomu vrátit použitý nebo dokonce vadný díl, u některých to totiž nemusí být poznat, a jak jsem si ověřil, kontrola při vracení není až tak úplně důkladná. Takže už se mi stalo, že mi milé Kelly nadělilo použitou kladku rozvodů, kterou někdo jen důkladně vyčistil, takže napohled vypadala skoro jak nová. A když na to přijdete až doma, máte leda peška - věřit, že jste dostali použitou vám nikdo nebude a důkaz nemáte. Čili i když je to opruz, jakmile je na něčem vidět, že už to bylo vracené (rozbalená krabička, přelepka na ní), doporučuji rozbalit a zkontrolovat rovnou na pultě při přejímce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zrovna u Octavie II. modelový řady je multiplexní rozvod. To znamená, že jedním drátkem jde do jednoho vlákna nevím přesně, něco kolem 5V a svítí to jako obrys. Po zapnutí mlhovky jde tím samým drátkem do toho samého vlákna 12V a svítí to jako mlhovka. To samé brzdy. Octavia II. Má celkem 4 obrysová světla (žárovky) na každém zadním světle. Nemá ani jednu dvouvláknovou žárovku.

4W celoskla jsou v těch malejch bočních.

Zástupné funkce světel tyhle auta mají, ovšem není to standart a musí se dokódovat. Pokud to podporuje řídící jednotka.

To myslíte vážně, že tatáž žárovka svítí někdy na 5V a jindy na 12V? Že do ní pouští 5V a tím ji podžhavují?

Vzadu jsou 4 obrysovky po 5 W, to souhlasím.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oldo ano myslí to vážně a je to tak......100% ...ta fotka z rozsvíceníma žárovkama jsou 2 obrysovky ze 4 co svítí při obrysovkách...

 

a nejsou tam 4 obrysovky 5W ale jen 2 ....a další 2 jsou ty 21W co jde do nich 5V

Upraveno uživatelem Přema
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...