Jump to content

Auto Kelly, Modřany

Krt€K
 Share

Recommended Posts

Ahoj všem, kdybyste potřebovali něco koupit ve výše uvedeném obchodu, vyhněte se prodejci jménem Cekota. Uznávám, moje chyba byla, že jsem z hlavy nevytáh patici na zpátečku, ovšem neprojevil ani trochu ochoty a jen opakoval, že to mu musím říct já. Když jsem mu řekl, že to je na P406, tak řekl, že to z hlavy neví a ani se nepokusil to najít. Takže pokud se s ním setkáte, buďtě vyzbrojeni nejlépe kódem zboží, protože pán jinak asi nefunguje.

Věrohodnost tohoto katalogu, podobně jako jiných katalogů třetích stran, je zvláště u francouzských vozů dost problematická i u normálních náhradních dílů, kde často v katalogu nacházím alternativy, které se na daný vůz nikdy nemontovaly ani tam namontovat nejdou, natož pak u dílů univerzálních, kde se to přiřazuje stylem ententýky, či naopak přiřazení chybí. Zvláště v době online katalogů a hlavně serviceboxu je nanejvýš rozumné si nejprve vyjet OEM číslo a podle toho pak teprve hledat nabídku, případně ještě ověřit přímo na autě, co tam skutečně je, jestli tam nezavládla nějaká lidová tvořivost. Univerzál typu žárovka by mě skutečně ani nenapadlo v přiřazení hledat, natož se na něj ptát, protože bych tomu výsledku prostě nevěřil.