Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Palubní PC


Roman 1173

Recommended Posts

Zdravím kolegové

Můj dotaz zní máte někdo v jedničkovém Partnerovy (Berlingu) palubní počítač (spotřeba,venkovní teplota atd.)?Mám r.v. 3/2001 a chtěl by jsem se pokusit ho dodělat ale nevím zda se o to někdo pokoušel,nebo se dělal z výroby.Pokud ano,půjde zapojit na ukazatel ujetých kilometrů (ukazuje hladinu oleje,km,servis) nebo musím dodělat display( kam sním ?) Prolezl jsem celé forum a našel jsem vše mimo Partnera.Předem děkuji za info 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Jedničkovej Partner má jen jeden malej displej v budíkách na kterém jsou hodiny,počítadlo kilometrů, po zapnutí zapalování ukazuje stav oleje a počet km do servisu.Po přepnutí knoflíku na budíkách je denní počítadlo km.Jsem lama vždyť jsem si na to odpověděl sám, zítra na to kouknu a dám info pro ostatní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ těch displejl je tam hafo, ten co je zde je z Xsary. Prootže první Berlingo nemělo dle mě kabeláž pro PC, tak je potřeba se podívat do BSI jestli to umí a následně natahat kompletní kabeláž. Jinak popis co vše to umí jsme tam nenašel, ve výsledku co bych chtěl asi nejvíc je dojezd. Na to jsme si u VW zvykl hodně rychle, nějaké spotřeby apod mě moc nezajímali, pak ještě dejme tomu venkovní teplota což by ale měl umět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

priprava nie je ziadna , nakolko islo o uzitkovy voz a az neskor priniesol vyvoj zadne dvere a osobnu 5 miestnu verziu...

ano display je z xsary lcd , moze byt aj peugeot oranzovy ....dolezity je rok 2000-2002....

starsi potrebuje 15 a viac kablov a novsi je mux....nedaju sa pouzit...

dalej je dobre mat aj konektor 18 pin ,/ pripadne z bsi modry , zlty 26 pin prisposobit-odrezat /

zneho sa zapaja sa 5 kablov na iso konektor pre napajanie radia....musi mat asi 7-8 kablov , ak nie , tak az do bsi

kostra , plus,plus klucik a zbernica....

potom treba dutinky do konektorov bsi...2x cidlo teploty /nedaval som do zrkadla lebo som nemal nic volne do dveri/,

2x ovladacie tlacitko....pripadne kostry mimo konektor....

co je najhorsie treba bsi prepojit z ecu jednym vodicom, cize zas ina dutinka do rj ecu......pre beznzinove neviem poziciu....

pre hdi z edc15c2 viem.....

povolit diag a skuska.....

zobrazuje to , ktore dvere su otvorene....dobra pomoc pri probleme s centralom...

spotrebu okamzitu/ je to sice kus cudne/, priemernu , dojazd,najazdne km do 9999,priem. rychlost..

datum , cas , a rds radia , ak je original...

Upraveno uživatelem vladosr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zdravim,měl bych dotaz.Neví tu někdo pozice těch pěti drátů od BSI.Potřeboval bych redukci z 18 pinů na 12 pinů /novější zásuvky v displeji/Mam zásuvku s 18piny a kam zapojit tu kostru,klíček,zběrnici atd na 12 pinové.Také barvy drátů by mi jistě pomohli.Ve voze mam 307 tudiš typ B.Při používání ve voze se začínají strácet pixeli,vyoadávají písmenka.Tento fakt mě štve a výměnu folie,která by tento efekt měla odtranit,sem našel až v SK.Dostal jsem se k multifunkčnímu displeji typu C z 307 Sw ale roku 2006, bohužel má 12pinů.Věděl by mi tu z vás někdo poradit,moc díky ....

Upraveno uživatelem fitsport
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zdravim,

mam Berlingo(Partner) 2013 1.6hdi bez palubniho pc, jen mezi budikama mam displej kde jsou hodiny a km+pri startu stav oleje. Dal by se i sem dodelat palubni pc? Ma s tim nekdo zkusenosti? Dival jsem se ze v zrcatku spolujezdce mam i cidlo teploty, dalo by se i to nejak aktivovat? Dik moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...