Jump to content

Výměna IR dálkového zamykání za aftermarket


Lucas Bertone
 Share

Recommended Posts

Má někdo zkušenosti s výměnou původního infra dálkového ovládání za aftermarket (rádiové). Jde o to, že kolem střešního okna zatékalo do řídící jednotky dálkového ovládání (viz. fotky) a ta je zničená (odpadly nějaké kondenzátory). Jelikož by se prý s novou jednotkou musel i nakódovat klíč, přemýšlel jsem spíš o nákupu jiného systému, ideálně ne infra, protože mířit klíčem na auto jako na televizi už mi nebaví. Přemýšlel jsem o TOMTO. Má někdo s podobným systémem a případnou výměnou zkušenosti? Budu rád za jakékoliv rady.

post-48417-0-20548900-1413653151_thumb.j

post-48417-0-74051000-1413653159_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Tak nakonec to nebude tak jednoduche. Myslel jsem, ze preletovani dratu ve dverich pomuze, ale nestalo se. Jelikoz dalkove ovladani nejakou dobu nefunguje, oteviram auto jen klicem. A pokud oteviram u ridice, tak se nekdy odemkne vse, jindy jen dvere u ridice. U spolujezdce tento problem neni. To jsem myslel, ze vyresim prave preletovanim dratu, ale nestalo se (i kdyz preklesane stejne byly).

Dotaz zni: Budu muset sehnat ridici jednotku centralu u ridice. Mam rocnik 98 jeste s hranatym stekrem. Nevim ale z hlavy, kolika pinovy je (je plne osazen)? Nevite nekdo?

Link to comment
Share on other sites

Jak jsem psal, u ridice byly preklesany 4 kabely a ty jsou jiz preletovany, ale problem pretrvava. Proto to vypada na tu jednotku... Jenomze na vrakaci maj ty zamky uz vyndane a nejsou si jisti, kolika pinovy je ten stekr. A nechce se mi rozebirat dvere, ale pokud bych musel, tak to udelam... Jen mi napadlo, zda to nekdo nevi z hlavy.

nebyl stejny zamek s jednotkou i ve 206?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...