Jump to content
  • Current Donation Goals

hladky volant

chechet

Recommended Posts

na sve nedavno koupene 306 jsem si vsiml pomerne vyhladeneho povrchu volantu v te nejpouzivanejsi horni casti

auto ma mit cca 78.000 ... je mozne, aby byl volant jiz tak hladky? :bojim

106 kterou jsem prodal v zari mela najeto 70.000 a volant vyhladeny nebyl.

v jakem stavu je vas volant?

je to individuální, o měkčeném plastu nemůžu nic říct, ale můj kožený volant (originální) je už cca od 70 tisíc km jako kdybych ho dřel 300 tis, a to jsem majitelem asi od 3,5km

takže sázka do loterie

P.S. a ruce nemám jako kopáč

Původně zaslal: chechet

na sve nedavno koupene 306 jsem si vsiml pomerne vyhladeneho povrchu volantu v te nejpouzivanejsi horni casti

auto ma mit cca 78.000 ... je mozne, aby byl volant jiz tak hladky? :bojim

106 kterou jsem prodal v zari mela najeto 70.000 a volant vyhladeny nebyl.

v jakem stavu je vas volant?

Presne tak,auto urcite nema nabehane 78.000km

Skus pozriet pedale,asi budu tiez zodrate

Takze ta asi niekto pekne dobehol,ale skus na byvaleho majitela bububu,co to spravi

A co když těch 78.tis km je naježděno po městě?To klidně pak může bejt ošoupanej i při tom stavu tacho,člověk ve městě jezdí třeba jen kousek a zs vystoupí a zase naleze,takže i sedačka může bejt hned ošoupaná:myslim

mám stejný auto, se zhruba stejnýma kilometrama, mám ho již 4 roky (bylo rok staré a najeto doložených 15tis. km), vyzvednul jsem si jej osobně v D. Šel jsem se teď podívat a můžu zodpovědně říct, že volant i pedály nevykazují žádné známky opotřebení, auto jezdí město i mimo. Bohužel má asi Oddie pravdu... Anebo je to volant z jiného auta, např. z důvodu maskování bouchlého airbagu - btw. - máš ho tam?

muzu se ti podivat na muj, mame to stejne stary ... akorat ten muj ma 35000 ... verte nebo ne, ja uz taky neverim :D

jbily: o vakach raci nemluv, nebo se zase rozcilim ... na zmetka prodejce, na neserizoni autospol (klidne to reknu) a na me a moji naivitu .. ale ted uz je to jedno :roker

[upravil dne 21.10.05 z3rg]

Měl jsem auto, kde byl ve 100k volant hladkej a v jiným ve 200k ještě dobrej. Opravdu záleží na potu z rukou a tak. Chce to posoudit společně s pedály, podlahou, řadící pakou, předním sklem, sedadlem a klíčkama. Jedna věc může vybočovat, víc ne.

Mám v příbuzenstvu někoho., komu se každá lakovaná propiska ihned oloupe.

No pokud to jezdilo třeba jako taxík, tak bych tomu ošoupanýmu volantu kontra kilákům docela věřil - jinak moc ne. Taky mám velice agresivní pot, volanty mě částečně zústávají na rukou, ale po 80 tkm to na volantu nebude poznat. Takže pokud by to bylo firemní autíčko, které se motá pouze po městě, jsem ochotnej tomu věřit (pak ale pozor na čepy, tlumiče a vlastně celej spodek, páč ve městech dostává auto na prdel nejvíc)

prave, ze pedaly jsou uplne v pohode, tapacirunk na podlaze taky (a to v tom zrejme nidky nebyly pridavne koberecky pac v te chlupatine je tolik svinstva, ze to ani prum. vysavac nebere), sedadla a calouneni ve dverich taky.

auto podle mne a nazoru servisu bourane nebylo, pred koupi jsem to videl i zespodu a vsechno se zda byt ok - az na rezavej vyfuck - klasika peugeot. kontrolky airbagu, diagnostika i kontrola pyropasu dopadla dobre, samozrejme volant jsem neoteviral, takze nebudu na 100% tvrdit, ze v nem pytel skutecne je.

pravdu o poctu kilometru se asi nikdy nedovim, ale holt budu verit tomu, ze predchozi majitel mel agresivni pot anebo hodne drsne ruce. cas a fungovani auta mi to mozna potvrdi nebo vyvrati... :roll

prohlidni si osobne stejne auto u nekoho jineho, at vis presne, jak by mely materialy v interieru vypadat. pak teprve budes moct rict, ze je tvuj volant osupany do hladka.

btw. ja bych dal prednost autu, ktere ma najeto 3x78tkm po dalnici nez autu s 1x78tkm po meste

No, ono nerozhoduje ani tak to, jestli to jezdilo dálnice nebo město, ale spíš, jestli byl předchozí majitel prase či pečlivka. Holt, nedá se to říct obecně... je prostě potřeba posoudit aktuální stav auta, a o tacho se raděj ani nezajímat ;)

Původně zaslal: Radek

prohlidni si osobne stejne auto u nekoho jineho, at vis presne, jak by mely materialy v interieru vypadat. pak teprve budes moct rict, ze je tvuj volant osupany do hladka.

btw. ja bych dal prednost autu, ktere ma najeto 3x78tkm po dalnici nez autu s 1x78tkm po meste

no kdyby těch 3x 78tkm po dálnici bylo ježděno po dálnici na boleslavu, tak to poteš pr*el:D

Původně zaslal: kšanda

Původně zaslal: Radek

no kdyby těch 3x 78tkm po dálnici bylo ježděno po dálnici na boleslavu, tak to poteš pr*el:D

svatá pravda:bojim