Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Blíží se člen č. 3000

Netopýrka

Recommended Posts

:) z tohoto důvodu nechci nějaké sázky o peníze....když si vezmu, že jsem se sem hlásila zcela náhodně a hned jsem skočila na tak pěkné číslo :) ...tak jsem jen zvědavá, kdo bude ten 3000cí člen...

Jinak mě při té příležitosti napadla jedna věc, jsem členem cca od března, tzn. za půl roku nárůst členů o 1000 lidiček - to je slušné...už je méně veselý je fakt, že jich je řádných ani ne desetina - z toho jsem trochu překvapená a zklamaná a myslím, že nové vedení klubu by z tohoto čísla mělo vycházet a snažit se přijít na způsob, co udělat, aby ti \"neřádi\" chtěli být řádní...:)...přeci jen nový systém na clubu už nějakou dobu jede...držím pěsti a strašně si přeju, aby lidi byli v Peugeot clubu rádi a byla tu fajn parta lidí :)

Hough....domluvila jsem.

Původně zaslal: Netopýrka

...

Jinak mě při té příležitosti napadla jedna věc, jsem členem cca od března, tzn. za půl roku nárůst členů o 1000 lidiček - to je slušné...už je méně veselý je fakt, že jich je řádných ani ne desetina - z toho jsem trochu překvapená a zklamaná

Hough....domluvila jsem ...

a to jeste muzes premyslet a odhadovat, kolik z tech 1000 lidi tu bylo vic jak jednou nebo dvakrat :myslim, myslim ze tomu se neda zabranit at uz je pristup vedeni jakej chce a jak moc se budou snazit, Vzornym prikladem jsem treba ja, nebot ackoliv jsem tu registrovan uz asi treti rok a jsem na patem miste v poctu prispevku tady na foru( tim se ted snad nechci chlubit - je to jen konstatovani ;) ) tak stejne jsem neregistrovanym clenem - tak a ted do me, jaka jsem ostuda a nerad :mad:;):D

[upravil dne 21/10/05 Ferry]

Lidi, kteří sem přijdou jednou nebo dvakrát - tomu se zabránit nedá, prostě tu jsou jen zaregistrovaní, ale těžko je může někdo nějak oslovit, když se tu už nikdy neukážou...

Spíš mě právě zarážejí lidi jako jsi ty - A NEBER TO JAKO OSOBNÍ ÚTOK, STEJNĚ JAKO TO NENÍ MYŠLENO JAKO ÚTOK NA ČLENY VEDENÍ - kteří sem chodí, mají Pežotky rádi, jezdí na akce a spol. a přesto řádnými členy nejsou. Je třeba se pídit proč...někdo nemá peníze, někdo nevidí žádné výhody, někdo nechce z principu nebo bůhvícoještě....