Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Policejní oktávka vs 15T ForCity


Recommended Posts

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukal jsem na to jako blázen! V O2 na Olšanský pracuju a s tram č. 9. dost často jezdím. Podle mě odbočili, souběžně jednoucí tramvaji, doleva přímo pod kola. Ta je pak dotlačila na sloup za přejezdem o který auto rozpůlila a protože se zbytek auta nevešel mezi sloup a tramvaj, tak jí vyhodil z kolejí. Ještě že dneska jsem doma v Ústí. Taky jsem mohl tou tramvají jet... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v tom bych sedět nechtěl. :bojim Pěkně zlomený to teda je. Jinak při cestě z práce mě taky pomahači nedali přednost. Sice to na poslední chvíli strhnul zpátky do svého pruhu a bylo štěstí, že nic za ním nejelo dál po hlavní, protože v tom místě se odbočující auta normálně objíždí, i když tam není odbočující pruh. :bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen si řikam - škoda na autě 1 milion? Dvojková oktávka je za pár tisíc, řekněme 200, a vybavení určitě 800 nedá. A ta 15T stojí nová něco přes 60 mega a škoda na ní je prý 30. To se mi teda taky nezdá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejsn - to auto nevím, záleží asi na vybavení, ale na tý tramvaji to bude podle mě hravě.... Zaprvé vykolejila takže možnost poškození podvozku, a hlavně u tramvají asi bude platit to samý co u auta. oprava může vyjít dráž než pořízení nového, protože když by si kupoval auto ne jako celek, ale díl po dílu, tak se dostaneš na několikanásobně vyšší cenu než je cena pořizovací

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže postupně.. nejdřív vyjádření, že všichni policisté jezdí jak hovada i bez houkačky... všichni pežoťáci jsou kokoti... přijde vám to normální? Mně ne. Dále.. u policie se bohužel neamortizuje, takže vezměte novou oktávku s úpravami a vybavením pro PČR a nebudete možná daleko od pravdy.

Upraveno uživatelem Krt€K
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Hezký" hlavně že jsou tak nějak živý dokud jde jen o plechy jde o ho... . Vůbec bych nešířil ty hlášky výše psané. Pánové uvědomte si že ty kluci jsou v pražském provozu dnes a denně a ze svojí vlastní zkušenosti vím že ježdění po Praze je o hubu s čímkoliv. Já jezdím busem už deset let za tu dobu jsem měl pár štouchanců (pokaždé jen plechy  příp. zrcátka) A osobně neznám u nás na garáži člověka který by celou kariéru dokázal odjezdit bez sebemenší nehody. Dle vyjádření nejeli na VRZ a "jen" se otáčeli ale mohli právě brát radiovou relaci o něčem  a šofér se při otáčení zamyslel kudy bude nejlíp jet. Nebo i jen tu šalinu přehlídnul stát se to může věc druhá je že Adraj promine ale ševci pokud to má bouchnout moc nebrzdí. Ze dvou důvodů pokud je to mokrý jako v poledne tak se kola kousnou a po šíně se kloužou rychleji než po ledě a když má větší rychlost tak to nemůže přibýt magnetem to by mohl taky zout skříň z podvozku a hlavně čím intenzivnější brždění tím je vetší šance na to že se v tramvaji potluče spousta lidí. A když bude brzdit jako kr... a lidi mu popadaji a ten co mu zkřížil cestu ujede protože nedostane babu tak je všechen malér na řidiči tramvaje. Je to úplně stejný jako nám při podobných křížovkách říkají samy nehoďáci pokud ti upadne babička a nemáš svědka proč jsi hamoval je to na tobě ale když bude otlučenej bus tak jseš z toho víceméně venku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...