Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Štelovatelný regolátor tlaku paliva


Salam

Recommended Posts

Ahoj,

 má tu někdo zkušenost s montáží regulátoru tlaku paliva viz. foto. Konkrétně mě zajímá, jak vyřešit serii regulátor, co je uvnitř palivové lišty. Serie regulátor od sebe odděluje přívod a vracečku zpět do nádrže, pokud se nepletu a když ho vyndám tak to bude asi průser... Za případné tipy díky icon_smile.gif

27546663910885981409_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Salam
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to hezké, ale přidat proti serii na origo soft s origo díly v okruhu můžeš jen nepatrně. Má to nepatrný přínos, účinné je to při komplexních úpravách palivového okruhu s progra řj (nebo podle toho co tvoje řj umí a co umí ten co ti soft předělává). Ničemu to neškodí a dobře vypadá  :papa  http://www.racingforum.cz/viewtopic.php?f=5&t=1017

 

Měl jsem i záslepku za svůj Bosch, místo origo regulátoru abych měl lepší pocit. Kupoval jsem ho na e bay...

Upraveno uživatelem rootsky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motor serie není a jednotka taky ne. Proběhla uprava sání, takže je přebytek vzduchu a potřebuji to přikrmit. Wideband ukáže určitě něco přes 15 air/fuel a já chci tak 12,5. Na tohle už serie nestačí. Už jsem to vykoumal, regulátor příjde na vracečku, která se tím pádem přiškrtí a tím vznikde před regulátorem větší tlak. Sakra tu záslepku potřebuji, na eby sem hledal a nic :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukni na to jako náhrada za tvůj stávající. Může být stejný na jiné auto. Já měl (ES9J4) náhradu za Bosch na koncern... Je taky štelovací náhrada za stávající regulátor, jen je bez "budíku". Co toto: http://highperformanceparts.cz/adapter-na-palivovou-listu-citroen-ax-berlingo-saxo-volcan-xantia-xsara.12499

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...