Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ventilace


Nick406

Recommended Posts

Když napíšeš co hledáš, tak ti možná někdo poradí :aut "Tyto srandy" je dost neurčitý :D
Aha, už se mi načetl obrázek. Mřížky ventilace kupovat v peugeotu? Vždyť se toho musí na vrakáčích válet mraky, ne? :myslim

V SB si dej "vybavení vozu" a tam už to najdeš ;)

post-1103-0-03400400-1413661609_thumb.jp

Upraveno uživatelem MJSytic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem si taky tak trochu bohužel myslel no zkusím to někde sehnat při nejhorším stříbřenka :D sháněl jsem jeden čas origo hlavici po Brně jsem jí nesehnal nikde na vrakovištích ani kolem Brna a když už tak se to zase nevyplatilo nakonec jsem koupil novou ovšem ne origo ale vypadá dobře :D místo toho lakování těch dekoračních list jsem tam dal z nového modelu a tohle by byla taková třešnička na dortu:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě když jsme v tý debatě :D nemáte někdo ponětí proč když auto umyji nebo zmokne mám mnohem lehčí řízení jak za jízdy tak na místě nepočítám mokrou vozovku nebo pneu :D pár dní to i vydrží na suchu.

Od začátku mě přišlo řízení celkem tuhý hlavně při parkování občas v tom ze začátku vrzalo a praštilo to už nedělá ani to není až tak jak prve ale po spršce to funguje řekl bych jak má....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...