Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Parkovaci senzory


Lukas.407

Recommended Posts

Tazne mam, nasel jsem to v pp, tam to bylo vyple. Ted to po zarazeni zpatecky jednou pipne a napise chybu... Myslel jsem jestli to nejde vyzkouset bez toho jednoho vadneho, ale to asi nepujde.

Máš to kousek do Smrku. Taky jsem tam bral senzor, ten úplně krajní hned na místě vyzkoušíš. Jde to s celým tim plastem vypáčit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem tam dneska byl, ale nepochodil jsem.... Vysledek nejisty.

Ja mam cidla kulata s kulatym prostredkem a pan mel jen kulata s hranatym stredem. Pry je to jedno, ale kdyz ho tam dal, tak zadna zmena. nevim jestli nebude problem jinde... Vstup jednotky, kabel a nebo ten hranatej a kulatej senzor jsou nezamenitelny...

Zaradim zpatecku:

Jednou to pipne, rozsviti se na kontrolka zluteho trojuhelniku a napis na displeji: chyba parkovaciho systemu. Po chvilce trojuhelnik zhasne. Pri dalsim zarazeni zpatecky uz nic.

Vzdy jen jednou po nastartovani...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Tak jsem se dneska dostal k tomu, abych kouknul na své parkovací senzory. Jelikož to nic nedělalo, tak jsem si říkal bůh ví co tam je a asi neoriginální, no dnes jsem zjistil, že tam jsou originální. Bylo to ovšem vše odpojené od ŘJ, jak čidla, tak i napájení. Teď mi to začalo při couvání tedy pípat, ale na RT3 (VAN) to nic neukazuje. Dá se to někde aktivovat? Poradí prosím někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

Ahoj. Přestal mi fungovat parkovací asistent. Včera vše v pořádku a dneska vůbec nic. Tady jsem se dočetl, že by při poruše měl dlouze pípnout. Mně nepípne nic a neobjeví se ani na obrazovce navigace. Prostě naprosto nic. Je mi jasný, že budu muset na diagnostiku, ale zajímalo by mě, jestli se dá něco zkontrolovat dřív, než se na ní dostanu.

Předem dík za reakce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...