Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nejde nastartovat druhym klicem


Lukas.407

Recommended Posts

Diagnostiku nemam. Myslel jsem jestli to nejde nejak sparovat primo pres auto. Protoze klic je evidentne pouzivany. Pres diagnostiku by to melo jit? Samozrejme jestli neni rozbitej

 

Spárovat k imobilizéru "nějak přes auto" to nelze z bezpečnostních důvodů. To párování s různou kombinací tlačítek si možná pleteš s párováním klíčů k centrálnímu zamykání. Tam to u některých vozů jde.

Jestli máš ten klíč evidentně používanej, ale ty jsi ho dostal k vozu a nikdy nepoužil tak je možná i varianta že je zničenej. Chtělo by to zkusit spárovat diagnostikou no.

Když pojedeš někam na diagnostiku, tak si vem kartičku s kódem a všechny klíče co od vozu máš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

to nebude imo. ale kabely uhnile nebo zlamane mel jsem ten samej problem jednou jsem dojel a druhej den nenastartoval neslo se spojit s ridici jednotlou jinak normalne tocilo nebo to bude horni cidlo uvrate to mi taky delalo hodne podobnej problem hodne trpelivosti preju :bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to nebude imo. ale kabely uhnile nebo zlamane mel jsem ten samej problem jednou jsem dojel a druhej den nenastartoval neslo se spojit s ridici jednotlou jinak normalne tocilo nebo to bude horni cidlo uvrate to mi taky delalo hodne podobnej problem hodne trpelivosti preju :bacha

co???

Druhy klic jede v pohode, jak pisu v prvnim prispevku. Mam 2 klice, jeden bez problemu, druhej pouze odemkne centralem, ale nenastartuje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...